nadzieja!
Fanka BB :)
Jeśli chodzi o wage to ja zaczynałam od 40 a teraz (wczoraj się ważyłam) 41,7. Na początku troche schudłam - nie mogłam jeść a jak juz mialam apetyt to grypa mnie złapała i dodatkowo wycieczyła :/. Ale teraz juz oki więc raczej bedzie szło do góry. Czytałam w mojej książce ze od tego czasu (nie od poczatku ciązy
) powinno się przeciętnie tyć 0,300 kg tygodniowo, ale wiadomo to też indywidualna sprawa 
Pisałyście o bólach, kłuciach - tez je mam i również odczuwam je przy kichaniu
Myśle że bedzie to normalna sprawa skoro tyle z nas to ma 
A mam takie pytanko
Czujecie już ruchy ??
Pisałyście o bólach, kłuciach - tez je mam i również odczuwam je przy kichaniu
A mam takie pytanko
, ale jak juz pisałam taka gąsieniczka w brzusiu. Ale nie codziennie, są chyba jeszcze za delikatne i łatwe do przeoczenia. A jak u Ciebie?