• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Jeśli chodzi o wage to ja zaczynałam od 40 a teraz (wczoraj się ważyłam) 41,7. Na początku troche schudłam - nie mogłam jeść a jak juz mialam apetyt to grypa mnie złapała i dodatkowo wycieczyła :/. Ale teraz juz oki więc raczej bedzie szło do góry. Czytałam w mojej książce ze od tego czasu (nie od poczatku ciązy:) ) powinno się przeciętnie tyć 0,300 kg tygodniowo, ale wiadomo to też indywidualna sprawa :)

Pisałyście o bólach, kłuciach - tez je mam i również odczuwam je przy kichaniu:) Myśle że bedzie to normalna sprawa skoro tyle z nas to ma :):)

A mam takie pytanko :) Czujecie już ruchy ??
 
reklama
ja też mam kłucia. Zwłaszcza w nocy jak się przewracam z boku na bok albo jak dostaję ataku śmiechu:)

A mi dzisiaj rybka pływa cały czas w brzuchu. Śmieszne uczucie:)
 
LANA a Twoja sunia lubi wizyty u fryzjera? Ja nie mam tego problemy mamy amstaffa.

nadzieja! ja już czuję, oczywiście nie są to typowe kopniaki:-D, ale jak juz pisałam taka gąsieniczka w brzusiu. Ale nie codziennie, są chyba jeszcze za delikatne i łatwe do przeoczenia. A jak u Ciebie?

ja teraz na kanapę z książką;)
 
nadzieja ja niestety jeszcze nie czuje ruchów maleństwa... możne dlatego ze mam tłuszczyk... bo kiedyś słyszałam ze chude kobiety szybciej czuja ruchy ale czy to prawda to nie wiem...
 
LANA a Twoja sunia lubi wizyty u fryzjera? Ja nie mam tego problemy mamy amstaffa.

nadzieja! ja już czuję, oczywiście nie są to typowe kopniaki:-D, ale jak juz pisałam taka gąsieniczka w brzusiu. Ale nie codziennie, są chyba jeszcze za delikatne i łatwe do przeoczenia. A jak u Ciebie?

ja teraz na kanapę z książką;)
karolaola-moja suńka lubi fryzjera tak sobie -ale nie ma innego wyjścia to jest sznaucer miniaturka i misi chodzić bo inaczej wygląda jak kupa kłaków ,a na dodatek muszę ją często czesać,bo robią się jej kołtuny całe szczęście ,że ona nie gubi sierści jest antyalergiczna :-).Mamy taka fajną fryzjerkę ,którą moja Nelka bardzo toleruje i jest jej bardzo posłuszna.
Nadzieja-ja mam ruchy od 16 tyg.teraz jestem w 19 i mam takie pożądne ,odczuwam je codziennie ,mam z moim maleństwem ustalone pory kiedy jest bardzo aktywne :-):bardzo wcześnie rano około 6.30 następnie tak około 8-9 przy śniadanku, między 15-18 i wieczorem około 21-22 .Dziś obudziłam się o 3 do toalety i już do mnie pukał.Ruchy mam bardzo odczuwalne jestem dosłownie sama w szoku i codziennie jest tych ruchów więcej i sąsilniejsze-wspaniałe uczucie.
Nadzieja-ale ty się nic nie martw ,każda kobieta inaczej czuje i przyjdzie czas i na Ciebie kochana-spokojnie czekaj:-)
 
hej babencje, zdrowka dla chorowitkow!

jejku dzis bylam w szpitalu odwiedzic kolezanke ktora urodzila przedwczoraj coreczke- jejku jakie slodkie malenstwo..az sie swojego nie mozna doczekac. troche ja potrzymalam na rekach i z wlasnej woli przewinelam he he, okazuje sie ze nie zapomnialam po paru latach jak to sie robi, nawetr z takim maluszkiem...ach jestem taka rozrzewniona po tej wizycie.....
 
reklama
Ale tu dziś cicho...

susumali u mnie niedawno byli znajomi z 3miesięczną córcią- istne cudo, do tego maleńka bo miała niecałe 6kg i wrażenia takie jak Twoje, ale jeszcze trochę i będziemy swoje tulić:tak:

Zjadłam kolację, ale nim pójdę spać to pewnie jeszcze parę razy otworzę lodówkę. Kurka dzisiaj mam apetyt;)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry