mucha_nie_siada
Fanka BB :)
sagaa, a ja mam 6 czerwca
Ale drugą.
Pierwszą spędziliśmy mega romantycznie - na uczelniach, pisząc ostatnie egzaminy ;-). Zresztą byłam tak spuchnięta (końcówka ciąży) i był taki upał, że nie miałam na nic ochoty. Teraz zbliża się druga, ja mam leżakować, do tego mamy małe dziecko więc chyba też nie zaszalejemy
Ale drugą.Pierwszą spędziliśmy mega romantycznie - na uczelniach, pisząc ostatnie egzaminy ;-). Zresztą byłam tak spuchnięta (końcówka ciąży) i był taki upał, że nie miałam na nic ochoty. Teraz zbliża się druga, ja mam leżakować, do tego mamy małe dziecko więc chyba też nie zaszalejemy


