• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
ach ale się ślubnie zrobiło :)...jak ten czas leci, dopiero co siedziałam na forach o przygotowaniach do slubu i wesela a za miesiąc już 4 latka nam stukna
 
heloo sierpniowki;-)
Bishopka powodzonka na wizcie:-)
Lana mam nadzieje ze wyniki beda dobre:-)
Szuszu gratulacje czekam na dalsze info;-)
Shadow piekna suknia:-)
Co do slubow 5 czerwca mamy 1 rocznice i tak sie zastanawiam co moejmu mezowi wymyslec z tej okazji macie jakies pomysly???
Dominic zdrowiej bo taka piekna pogoda ma byc na week :P
Karola nie dostane rachunku wyslali fakcem wydruk rmua ale bez pospisu i pieczatki wiec dlatego oryginal musze dostarczyc...
Szuszu to moje domysly byly ze maly jest za maly lekarze nic takiego nie pwiedzieli bo zle odczytalam wyniki usg :P;-)
Oli ciesze sie ze humorek dopisuje najwyzszy czas:-)
Tonya gdzie sie znowu podziewasz??
Tez ciekawa jestem co u Monili i Kasicy.....
 
ehhh ślubnie - miłe wspomnienia no i figurki jeszcze przedciążowe :) to i ja się podzielę, wkleiłabym z cywilnego ale foty mam tylko na komórce aktualnie.

DSC_3507_edytowany-1.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry