mucha_nie_siada
Fanka BB :)
szuszu, nie denerwuj mnie, pewnie masz teraz tyle w brzuchu co ja w udzie i jeszcze narzekasz 



Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


szuszu, nie denerwuj mnie, pewnie masz teraz tyle w brzuchu co ja w udzie i jeszcze narzekasz![]()







zanim nas wszystkie wprowadzisz do grobu. Z takimi wymiarami to ja nawet nie podejmuje dyskusji
jesssooo to moje niespełnione marzenie, miec takie wymiary. Mam chyba uda większe, ale dla komfortu psychicznego nie będę mierzyła 
OliB :-) Wy cos jecie w ogóle ??TO JA WAS TERAZ ZDOŁUJĘ NA WYSOKOŚCI PEMPKA MAM 85![]()
za to w dupie nie podam![]()
![]()
