• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
TO JA WAS TERAZ ZDOŁUJĘ NA WYSOKOŚCI PEMPKA MAM 85
yahoo.gif


za to w dupie nie podam :-D :zawstydzona/y:
 
szuszu mysle, że powinnaś przestac tu pisać :-D:blink: zanim nas wszystkie wprowadzisz do grobu. Z takimi wymiarami to ja nawet nie podejmuje dyskusji :-p jesssooo to moje niespełnione marzenie, miec takie wymiary. Mam chyba uda większe, ale dla komfortu psychicznego nie będę mierzyła :-D
o następna :wściekła/y: OliB :-) Wy cos jecie w ogóle ??
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry