• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
A się porównujemy jakby każda z nas była z tej samej fabryki i z szablonu wycinana. Same wymiary o niczym nie świadczą bo inaczej wygląda 60 kg na 160 cm a inaczej na 175. Tak samo jak obwody. Dziewczyny nie ma co się licytować i dołować. Bo przecież mamy się nie stresować bo to naszym maluszkom szkodzi. A jak patrzę na wasze zdjęcia to jesteście śliczne, zgrabne i normalne. Buziaki
 
hahaha-na zdjęciach nie rzuciła mi w oczy się jakaś 3 ręka ani 3 noga więc założyłam normalność (żadna skrajna anoreksja i rozmiar 10XL ).
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry