• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
akutan, no prawie trafiłaś:-D

Ja też od ostatniego pobytu u lekarza mam siedzieć na kanapie i nic nie robić :-D Wczoraj nawet mówię do T. ' zmieniłam w szafie wygląd' - to mnie zrąbał że miałam nic nie nosić i nic nie robić i jaka jestem niepoważna, a ja miałam na myśli wysłanie maila do Pana który mi jutro szafę wnękową montuje, że układ półek sobie zmieniłam :-D
 
reklama
Jak już wsadzę mu tego arbuza pod koszulę (muszę pomyśleć o jakichś pantalonach co by arbuza utrzymały) i wbiję mu gwóźdź w kość ogonową to wstawię tu foty:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry