anulek82
Fanka BB :)
Kasica serdecznie gratuluję Synusia i super, że się wszystko dobrze skończyło, ani się obejrzysz i będziesz miała Grzesia przy sobie w domku
)
Mała odczep się od szyjki Ci mówię, czas na kopanie tuneli nadchodzi ładnych "kilka"miesięcy po urodzeniu i w piaskownicy, także jak przystało na młodą damę bardzo proszę sie opanować i nie rozkopywać Matki:-)
Mała odczep się od szyjki Ci mówię, czas na kopanie tuneli nadchodzi ładnych "kilka"miesięcy po urodzeniu i w piaskownicy, także jak przystało na młodą damę bardzo proszę sie opanować i nie rozkopywać Matki:-)

), ogoreczki malosolne no i kiszone, pare gazetek, zelazo na 3 mce, prenatal na 6mcy itp itd UWIELBIAM POLSKIE PRODUKTY!!

rozmrazanie zamrazalki, milo trwac kilka minut a bujałam sie z nia dwie i pół godziny. Ale moze bede miala spanie w nocy, bo tej nocy to przestałam pol w oknie :-)