Kasica - gratulacje, opowiedz jak bedziesz miala juz chwilke czasu jak poród i czemu tak szybko cie cieli. Super ze juz jest dobrze. Oby jak najszybciej udalo wam sie byc razme w domku.
Mi tez strasznie twardnieje brzuch jak chodze az czasem boli. Boje sie wyruszac na dluzsze chodzenie bo jak nie brzuch to plecy itd. Kochana koncowka ciąży;-)
MArcelina zapomnialam ci napisac bo kiedys mowilas ze ci wygodniej na prawym boku. Mi gin powiedzial ze teraz mi tez bedzie tak wygodniej bo mloda ma wzdluz prawego kregoslup. Wiec moze to dlatego.
Shadow - to byl żart z tymi slubami ;-)
Dzis przyszla paczka z allegro i łózko dla młodego

pokoj dzieciecy zaczyna nabierac ksztaltow no i wlasciwie moge spakowac torbe do szpitala, tylko nie chce wywolac wilka z lasu przed piatkowa wizyta

Ale u nas dzis bylo gorąco

chyba zaczyna sie lato na calego.
A waszymi wymiarami to mnie dobilyscie - ale co tam tym sie bede martwic w sierpniu

Rozstepy to tez moje utrapienie ale nie widze efektow po kremach - trudno życie
