Marcelinaa
Fanka BB :)
Mucha, myślę, że nie każda tak ma, na szczęście. Ja z Filipem goliłam się sama do końca i dawałam radę bez lustra.
Marcelina, no to dobrze. I nie szalej z pasami na spacerach.i z mężem ;-)
najgorsze, że o psy zdołałam zapytać a o sex nie hahaah i dalej nie wiem czy tak potroszeczku pomalutku można czy nie ahhahahaah
i z mężem ;-)



