reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Panikara ściskam mocno!!
Amor przytulam!!

Blerka też się zastanawiałam kiedyś czy mała się przy mnie budzi, bo mleko czuje, bo to jakby mieszkać nad piekarnią w sumie. Ale chyba jednak jest odwrotnie, ona się teraz szybko uspokaja jak się do cyca przytuli-np.jak w\koszu się wierci i wybudza, to ją biorę i zaraz śpi spokojnie.

Powiem Wam,że nie wiem co zrobię jak młoda wyrośnie z kosza, a do tego już coraz bliżej. Raz, że kosz stoi przy naszym łóżku i mam ją cały czas pod ręką, a dwa, że zawsze mogę ją wziąć do łóżka, a razem śpi nam się najlepiej.

Dietę też chcę rozszerzać po 6 mies., ale już wiem, że cze3ka m,nie walka słowna z babciami-użyję argumentu Akuku, że lekarz kazał :p

Wiecie co u Oli od bliźniaków i Ewelinki od trojaczków? A Werci jak tam maluch po zabiegu?
 
Panikara tule mocno. Badz dobrej mysli

U nas nocka jak zwykle. Max 3 h snu ciagiem. Tylko karmienia jakies dluzsze bo godzina schodzi. Do tego o 5 tak sie rozgadal ze nie bylo mowy o spaniu

Co do karmienia to po 4 miesiacu a nie od 4, bo to roznica. Poza tym mozna a nie trzeba. I tak jak ze wszystkim trzeba z tym podchodzic indywidualnie do dziecka a nie pchac go w jakies szablony

Ta pogoda mnie dobija. Od wczoraj boli mnie glowa i nic mi sie nie chce...
 
Panikara, jakbyś czegoś potrzebowała to wal do mnie śmiało. Fizycznie trudno będzie wam pomóc, ale jakby coś podesłać, to nie ma problemu. Siły!! :*
Blerka, a ile u ciebie trają skoki ?
Opis czego mały sie uczy w tym okresie skoku:
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-10-22 104335.jpg
Ruda , u mnie też mały się uspokaja przy cycu i szybko zasypia. Często cyca stosuje jako usypiacza wieczorem. Mam gwarancje że zaśnie.

Mały jeszcze śpi no nocy, obudził się na chwilkę, pojadł i zasnął dalej. Mogę spokojnie zjeść śniadanko i wypić kawę :)

Kupiliśmy wczoraj matę edukacyjną, dziś wielki sprawdzian - czy mały się zainteresuje :D
 

Załączniki

  • Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-10-22 104335.jpg
    Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-10-22 104335.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 47
Lilija - kilka dni... chyba.. Ostatnio było super, a teraz się popsuł wiec obstawiam skok.
Jaką matę wybraliście??
Zazdroszcze spania Sama!
 
Samek różnie śpi, jak miał poprzedni skok w 7-9 tygodniu to był sajgon w dzień, ale noce były znośne, budził się co 2-3 godziny, a dla mnie to OK budzenie, bo zawsze może być gorzej. Dziś wyjątkowo tak pospał. Sama jestem w szoku. czekam na ten skok w którym Wy jesteście, pewnie da popalić - oby w dzień!
P.s własnie sie obudził cały zlany.... Nie wiem czy źle pieluszki zapinam czy co. Nosi już 3 więc za małe na pewno nie są.

Kupiliśmy w Canpol babies. Póżniej zrobię zdjęcie i wyslę. Mąż wybrał, bo ustalilismy wcześniej,że ma być jak najbardziej kolorowa aby lepiej pobudzała zmysły, a w sklepie próbowałam odbiec od tej umowy szukając jakiś ładnie stonowanych pasujących do salonu hahahaha. Dostałam zjebkę i kupiliśmy kolorową :D.
 
reklama
Do góry