reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cześć dziewczyny! Chętnie próbowałabym utrzymać nasze forum przy życiu, ale niestety ostatnio co chwila mnie wywala z aplikacji [emoji19] więc udzielam się na fb. U nas wszystko dobrze. Aleks od kilku dni przesypia noce i to w swoim łóżeczku więc trochę odżyłam [emoji4] Jest wesoły o zdrowy a ja szczęśliwa [emoji4] Jedyne co nam ostatnio doskwiera to jakieś czerwone placki na buzi. Umówiłam nas już do dermatologa i pracuję nad alergologiem. Na początku stycznia mamy 3 dniowe badania kontrolne w CZD i już się martwię co to będzie. Na szczęście jest szansa, że nie będę o tym myśleć na kilka dni przed bo wyjeżdżamy ze znajomymi na sylwestra do domku na Suwalszczyznie [emoji4]
Popieram pomysł założenia konta na fb na potrzeby grupy [emoji106]
 
Trzy letni macierzyński to byłby ideał, no może chociaż dwu... Bo mimo, że nam teraz finansowo ciężko, to chętnie zostałabym jeszcze z małą w domu. Jak pomyślę o żłobku to mnie skręca. Więc będę mocno kombinować. Zresztą ja nie mam gdzie wracać, bo byłam na śmieciówce i już moje miejsce dawno zajęte.

Też mam Wigilijne i Sylwestrowe obawy. Mała ostatnio była strasznie marudna u teściowej i obawiam się powtórki, a tu jeszcze noc... No i boję się, że się pokłócę z teściową, matką i siostrą, bo one mają inne podejście do dzieci niż ja.... ehhh muszę myśleć pozytywnie, bo wiem, że Dobrawa czuje mój niepokój, ale to nie takie łatwe.
 
Ruda na zaczepki przygotuj sobie odpowiedź i powtarzaj za każdym razem ze np twoje dziecko ty wychowujesz albo pamiętam dobry pomysł któraś pisała żeby mówić że pediatra zalecila :-)
 
Ja niestety też bez pracy bo jak dowiedziałam się o ciąży to nie byłam nigdzie zatrudniona ale ja do pracy dopiero jak mały skończy 2 latka wcześniej go nie zostawie;)
 
zuzzi no mnie w pracy i tak prawie 2 lata nie bedzie bo od stycznia na zwolnieniu a wroce dopiero w pazdzierniku wiec mysle ze mojemu pracodawcy bez roznicy jakby mnie jeszcze rok nie bylo bo i tak kogos na zastepstwo musieli wziac
 
Ja w sumie teraz bez umowy bo szef mi nie przedłużył jak wyszło że jestem w ciąży ale zapewniał że jak będę gotowa na powrót to mnie przyjmie na 100% więc tylko ode mnie będzie zależało ile czasu posiedzę w domku
 
reklama
Do góry