reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam wieczorowa pora,
@Sensual, bardzo mi przykro :( . Trzymaj sie!

Gratuluje udanych wizyt, ja jutro rano ide na pierwsza, ciekawe czy zobacze kropka ;).
U mnie dalej walka z dolegliwościami . Dzis mdłości były juz takie, ze byłam pewna, ze bede sie ściskać z kibelkiem, ale jakos dałam rade opanować. Piersi pobolewają, latam sikać co 5 minut i spie jak nawiedzona, dzis 3 godziny w ciągu dnia .Aaa, i te cholerne wzdęcia i gazy tez mam, okropne to jest!

Ja tez sie wypisałam z FB, bo sadzilam, ze bedziemy tam tylko my (z tego forum). Za duży chaos i zamieszanie.

Co do snów, to w ciazy wlasnie śnią sie takie głupoty. Ja dzis śniłam koszmar, napięcie było takie, ze az sie obudziłam na wpół sparaliżowana strachem .
A niedawno śniło mi sie, ze moj P. umówił sie na randkę z inna dziewczyna i ona była piękna! Dawno nie czułam takiej zazdrości . W ogole to jest śmieszne zjawisko, bo w kazdej ciazy strasznie mi sie włącza zazdrość o P., choc normalnie jestem wyrozumiała i bardzo lekko i na luzie traktuje to uczucie .

Nie pamietam o czym jeszcze była mowa...
Ide poczytać ksiazke i kładę sie spac.
ja tez mam tak w ciazy, ze zazdrosna jestem ;)
 
reklama
@Angelika:) lekarz daje zwolnienia co 3-4tyg to praktycznie co tyle co wizytę ustala. Później po pierwszym miesiącu kiedy dajesz jedno zwolnienie do pracodawcy kolejne wysylasz do zus i co miesiąc w różnych terminach dostajesz kasę za te 4tyg chorobowego. U nas wieksza firma to cale szczęście zanosze tam i wypłatę mam za caly miesiąc ze średniej z roku. A w poprzedniej ciazy tak musiałam wysyłać, ten zus troche wkurza, bo nigdy nie wiadomo w jakie dni ta kasa przyjdzie
 
Hej. Ja też wstałam rano i pierwsze co to przywitałam kibelek. Ale raz zwymiotowalam i narazie dobrze się już czuję. Póki co jeszcze leżę w łóżku ☺
 
Mimo w miare dobrego samopoczuvia też bym sobie poleżała, najchętniej cały dzień ale niestety od 8.30 w pracy... pracuję w żłobku więc moment odpoczynku na szczęście będzie na leżakowaniu...choć też nie ma gwarancji że maluchy będą ładnie spać...:)

Eh a teraz na sniadanko to bym sobie zjadła lody czekoladowe....[emoji13] tak jakoś mnie naszło...
 
Dobry :) ja dzisiaj rano tez jakoś nie mogłam sobie dogodzić smakiem bo mnie muliło...najpierw suchy chleb, pózniej twarożek z dżemem malinowym, aż w końcu musiałam przegryźć czekoladka orzechowa i bananem i jest juz ok :)
Teraz pasowałoby ogarnąć chałupę bo wróciliśmy w nocy i można sie potknąć o torby i inne duperele :)a tak mi sie nie chce...bleee
Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry :) ja dzisiaj rano tez jakoś nie mogłam sobie dogodzić smakiem bo mnie muliło...najpierw suchy chleb, pózniej twarożek z dżemem malinowym, aż w końcu musiałam przegryźć czekoladka orzechowa i bananem i jest juz ok :)
Teraz pasowałoby ogarnąć chałupę bo wróciliśmy w nocy i można sie potknąć o torby i inne duperele :)a tak mi sie nie chce...bleee
Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
jeny po takim jedzeniu miała bym w brzuchu kuchenne rewolucje ;)
 
Masakra jechałam do pracy 2h drogi były zasypane. Teraz mnie boli brzuch. Wzięłam no spe i zrobiłam sobie przerwę może uda się coś zjeść.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimo w miare dobrego samopoczuvia też bym sobie poleżała, najchętniej cały dzień ale niestety od 8.30 w pracy... pracuję w żłobku więc moment odpoczynku na szczęście będzie na leżakowaniu...choć też nie ma gwarancji że maluchy będą ładnie spać...:)

Eh a teraz na sniadanko to bym sobie zjadła lody czekoladowe....[emoji13] tak jakoś mnie naszło...
Ja przed wczorem miałam ochotę na lody wczoraj kupiłam dużego mniam :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry