reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Co do karmienia .... pierwsza na cycku do 8 miesiąca potem jeszcze miesiąc w nocy i koniec. Zuza po kilku godzinach przewieziona do innego szpitala , mleko litrami wylewałam , bo później miała sondy zalegania i dostawała długo pozajelitowo a ze nerwy to i ja poddałam się z utrzymaniem laktacji zreszta nie było to nawet wykonalne bo całymi dniami byłam poza domem do szpitala kawałek drogi i na korytarzu szpitalnym . A to nie są warunki do ściągani mleka. Po 3 miesiącu życia wzięłam dopiero mała do domu cos mleka było , ale mała nie umiała ssać i na tym się to skończyło. Sonda i nauka jedzeni. Teraz pewnie będę karmić jak tylko się uda.
I czekam na wieści od Marty
 
reklama
Dziękuje za pamięć. Godzina obsuwy dzis była w poczekalni.

IMG_3180.JPG

Fasolka jest nadal piękna i zdrowa. Serduszko nam bije [emoji173]️ termin mamy na 05.09 bo dzidzia jeszcze nie nadrobiła. Wiec jestem wrześniówką ale was nie zostawię bo was lubię bardzo i każdej kibicuje.
Mam kartę ciąży i zestaw pierdyliarda badań do zrobienia [emoji33][emoji33][emoji33] jedynie grupa krwi mi odeszła [emoji23] następna wizyta 07.02.

Dostałam na bóle podbrzusza Duphaston 3x1.
 
Dzieki za stan przedzawalowy!!!! SUPER Cie znowu widziec! Oj tam termin termin dla nas jestes sierpniowa! Z Toska urodziny bedziecie razem swietowac na koniec miesiaca ot co!!!
 
A my tu czekamy i czekamy. Cieszę się, że wszystko w porządku. [emoji7]Może urodzisz wcześniej i z końcówką sierpnia się zalapiesz? Kto wie.
 
Dziękuje za pamięć. Godzina obsuwy dzis była w poczekalni.

Zobacz załącznik 934752
Fasolka jest nadal piękna i zdrowa. Serduszko nam bije [emoji173]️ termin mamy na 05.09 bo dzidzia jeszcze nie nadrobiła. Wiec jestem wrześniówką ale was nie zostawię bo was lubię bardzo i każdej kibicuje.
Mam kartę ciąży i zestaw pierdyliarda badań do zrobienia [emoji33][emoji33][emoji33] jedynie grupa krwi mi odeszła [emoji23] następna wizyta 07.02.

Dostałam na bóle podbrzusza Duphaston 3x1.
Jaki superowy człowiek z nogami :D
 
reklama
Do góry