reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Gorgusia - też się piszę na przepisy :tak:
Niedziela leniwa, bez pomysłu. Ciągle tylko coś podjadam z nudów. Deszcz pada, wiatr wieje i do tego tylko 5 stopni. Ogólnie brak mocy.
Pozdrawiam
 
kochane sierpnióweczki


jeśli któraś z Was nie wypełniła jeszcze ankiety to proszę zrobcie to, pytania dotycza planowanych zabiegow higienicznych w obrebie jamy ustnej u Waszyc pociech, ankieta skierowana do kobiet w ciąży i w połogu


bardzo proszę, oto link:

https://docs.google.com/forms/d/1tnE...WA5UQ/viewform

trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesne rozwiązanie
 
Atana - wpadam razem z Misiurą ;-)

Gorgusia - chętnie skorzystam :)

Misiura :-) właśnie miałam pisać to samo ogórkowa i pomidorowa i tak w kółko :) ostatnio mnie poniosło i był barszcz czerwony :)

Sierpniowa - gratuluję ruchów :)
 
Gorgusia bardzo fajne przepisy i narobilas mi smaka na kalafiorowa :-)troszke ja zmodyfikuje bo np. nie znosze kminku i nawet go w domu nie posiadam ,ale napewno bedzie pyszna :-D

Zaraz czeka mnie trasa do szkoly takze podrodze zakupie kalafior .....normalnie juz bym jadla ;-/

Miłego dnia :-*
 
Witam się po weekendzie :)
Nie pisałam, bo miałam kupę roboty. Wrzuciłam nowe ubranka na FB, mnóstwo pracy przy tym jest. Poza tym robię stronę internetową - w tym tygodniu skończę, to dam wam link i poproszę o opinie.
gorgusia mnie się podoba przepis na placki, pewnie w tym tygodniu zrobię ;)
Pogoda u nas brzydka, pewnie w domu przesiedzimy.

Któraś pisała o ruchach - ja już czuję regularnie od ponad 3 tyg, a z dnia na dzień coraz wyraźniej.
 
kahaka ja pisałam o ruchach. Dopiero w sobotę zaczęłam czuć :-) Teraz coś tam co jakiś czas w brzuchu pływa, ale póki co bardzo delikatnie. Dziś mam usg i zobaczę w końcu moją małą istotkę, co ona tam wyrabia w środku :-):-)

W pracy dzisiaj siedzę do 14:00. Pewnie będę odliczała czas :-) U mnie dzisiaj na samochodzie leżał... śnieg:eek: Teraz jest ogólnie chlapa i zimno. Nie nadążam za tą pogodą. Teraz zapowiadają na najbliższe dni około 20 stopni... ale jak?! :eek::-)

A w ogóle wczoraj odwiedziła mnie siostra mojego męża z córeczką. Mała ma 7,5 miesiąca. Nie mogłam się nią nacieszyć. Tuliłam, łaskotałam, nosiłam itd. Jakiś to będzie piękny czas, gdy tak przytulę do piersi swojego synka :rofl:
 
reklama
Dzień dobry :-) Leje i wieje! Kaci jeszcze śpi a ja już gotowa do pracy. Szybko zleci bo to cały dzień biegania aż do 21. A jutro wizyta :-)
Wczoraj wieczorem zjadłam melona i Małe się ruszało. Uspokoiłam się bo było kilka dni przerwy....
Co do przepisów- smacznego!
 
Do góry