reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Aniolkowa jak tam?

Papercut właśnie zaczął twardniec. Gin mówiła, że jak się zaczną skurcze to krążek ich nie powstrzyma ..


Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ehh ale mam dzisiaj podly dzien.. odkad rano kazda koszulka byla za krotka na brzuchu i krytycznie postalam sobie przed lustrem jest tylko gorzej, sama nie wiem.. siedze z szklankami w oczach i najchetniej bym komus naublizala.. a dzisiaj siedze sama jak palec moge do sciany pogadac ewentualnie ;/
 
ehh ale mam dzisiaj podly dzien.. odkad rano kazda koszulka byla za krotka na brzuchu i krytycznie postalam sobie przed lustrem jest tylko gorzej, sama nie wiem.. siedze z szklankami w oczach i najchetniej bym komus naublizala.. a dzisiaj siedze sama jak palec moge do sciany pogadac ewentualnie ;/
Ja tez musialam kupic sobie nowy zestaw ubran. Dzis na urodziny ubralam dluga sukienke i wystaja mi bryczesy a z tylu wielka dupa.. i jak weszlam do siostry poszlam sobie po bokach porozcinac gacie bo mi sie wzynały.. ale maz mnie pociesza mowi nir jestes gruba tylko w ciazy i mimo to w sukienkach mu sie podobam on uwielbia sukienki bo sa takoe dziewczece. Juz chyba przestane sie orac i mam nadzieje ze po ciazy zniknie tluszczyk :)
 
Wiec trzeba kupic odpowiedni stroj podkreslic tymczasowe atuty (biust) i gitara. Nie ma co sie przejmowac.
A sama siedziec tez nienawidze dołek murowany pomagaja jedynie seriale i jedzenie :p
 
jest goraco a ja mam rece jak paczki dobija mnie to jak tu do ludzi wyjsc to jiz nawet cycki mnie umiarkowanie ciesza chociaz fakt, imponujace
 
reklama
papercut skad ja to znam :) tez ostatnio stalam przed lustrem I myslalam, ze cos mnie trafi jak bluzki wszystkie za krotkie, tragedia.
 
Do góry