reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze łydek i kolka

u mnie właśnie lewa, i boli do tej pory jak bym jakieś ciężkie ćwiczenia robiła... okropne uczucie... no nic, spróbuję magnezem zagryźć...
 
reklama
dziewczyny rozumiem was bardzo dobrze bo mi rwa kulszowa dokuczala ponad dwa ygodnie ale na cale szczescie przeszlo. A skurcze mam gdzies od tygodnia. zaczelo sie od palcow u nog a teraz doszly skurcze łydek - boli strasznie. Juz od samego poczatku ciazy lekarz zalecil mi brac AsmagB 3 *1 ale najwidoczniej to nie jest brak magnezu skoro i tak mnie skurcze lapia. Jak pojde do gina za dwa tygodnie to sie spytam jak sobie z tym radzic.
 
Czarnula ja biorę magnez już od miesiaca i skurcze sa nadalnie codziennie ale są
takie chyba uroki ciąży a rwe kulszową też miała w I trymestrze :(
 
Współczuję ze skurczami - ja odpukać rzadko mam jakiś skurcz stopy - może dlatego, że kilogramami wcinam pomidory ;D

Mnie pobolewa kręgosłup jak jestem za długo w jednej pozycji np. siedze lub chodzę. Gdzieś w mądrej książce o ciąż przeczytałam, żeby zachować dobrą postawę tzn. plecy wyprostowane, ściągnięte łopatki, pośladki napięte i wciągnięty brzuch - to się odciąża w ten sposób kręgosłup.
Ale o zgrozo chodź tu ze wciągniętum brzuchem ;D ;D
 
ja też mam skurcze łydek i zawsze w nocy, takie ze mnie budzą ze snu
chcialabym spytać dziewczyny czy któraś ma bóle czasem przy kaszlu lub kichaniu
zdaza mi się że czasami tak mnie zaboli- jakby skurcz brzucha, mocny i ostry ból?


 
reklama
Przy kichaniu czy kaszleniu strasznie - szczególnie ostatnio jak jestem niezbyt zdrowa. A co z brzuszkeim, czy macie juz skurcze? Bo ja od kilku dni mam dziwne bóle przy jajnikach. Nie jestem na 100% pewna czy to skurcze, ale jak wzięłam nospe to przeszło szybciutko. No i brzunio robi sie twardy jak kamień :(
 
Do góry