reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze łydek i kolka

Dziewczyny a mi w nocy cierpną ręce. Głównie dłonie.Masakra jak sie budze to normalnie czuje jakbym miała balony a nie palce. Coś okropnego. Nigdy wczesniej mi si enie zdarzało, a teraz 3 nocki z rzędu. Czy to równiez "uroki" ciaży?
 
reklama
Antares niestety tak, zarówno skurcze jak i mrowienia to "normalny" objaw ciąży... Ile my się mósimy nacierpieć dla tych naszych dzidziuchów, ojojojojjj!!!
 
o to dopsze,z ę mi powiedziałas, ze ty związane z ciążą bo ja już sie zastanawiałam dlaczego mi te rece tak drewnieją.. Pozdrowienia serdeczne :)
 
Ja w ciąży czuje się super "kwitnąco" jak to mówią nie którzy!!!!!:-) jedyne na co narzekam na bóle krzyży:/ czasem zaczną mnie boleż jak sobie leże szok!!!
 
Mnie póki co łapią skurcze tylko po bokach brzuszka- ale fatalne :(, bo nie bardzo mozna rozmasować. Najczęściwj sie to zdarza gdy sie przekręcam z jednego boku na drugi, przez pozycję "na plecach".
 
reklama
Ja mam straszne kolki, zwlaszcza jak ide. Gy musze przejsc wiecej niz 200m lapia mnie tak potworne kolki, ze nie mozna isc. Zazwyczaj ide tylko sila woli(bo musze dotrzec z pracy na autobus, bo jesli nie zdaze musze czekac prawie godzine na nastepny)
 
Do góry