reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze łydek i kolka

Kobitki! Te skurcze łydek znałam sprzed ciąży. Teraz jestem już uświadomiona, że to z niedoboru potasu w organizmie. Zażywam w tabletkach i działa!!! Polecam.
 
reklama
Antares a jestes pewna, ze to nerka? Bo ja tez mialam przez jakis czas taki okropny bol, jakby lewa nerka. Ani lezec, ani siedziec, ani chodzic nie moglam.Ale lekarz powiedzial, ze to nie nerka, tylko korzonki. Mowil, ze macica sie rozciaga, wszystko sie generalnie przemieszcza i stad te bole. Ale wiesz, ze nie bede Cie przekonywac,moze ktora z dziewczyn cos wiecej Ci powie:)
I niech juz Cie wiecej nie boli:)
 
Wiesz co mi powiedzial...ze musze sie przemeczyc....ale gdyby bolalo bardzo, to polecil nospe. Moj bol byl Antares z lewej strony, ciagnal sie az przez poldupek, noge, az do kolana. Byl okropne, ale jakos wytrzymalam. Czasem to az tak bolalo, ze nie moglam oddechu zlapac.
Antares, jak Cie bedzie jednak bardzo bolalo, to lepiej idz do lekarza...bo jesli to faktycznie nerka, to lepiej nie bagatelizowac.
Pozdrowka
 
a to mój ból był na wysokosci nerki i promieniował poziomo w bok... zobacze - jeżlei sie powtórzy ide do lekarza bez dwóch zdań.DZieki Aśka ;)
 
Antares, ja tak mialam tydzien temu. Zaczelo sie przed 22, nie moglam zasnac,bolalo jak diabli. Jak chodzilam to bolalo mniej, jak usiadlam albo sie polozylam - szkoda mowic. Wlasnie taki piekacy bol z prawej strony z tylu, promieniowal do przodu i na dol. W koncu o trzeciej w nocy pojechalismy do szpitala bo juz sie zaczelam martwic ze to moze byc wyrostek (w zyciu mnie nie bolala ani nerka ani wyrostek wiec nie wiem jak to jest). Tam mnie zatrzymali na kilka dni na obserwacji bo martwili sie ze to zapalenie nerki, ale poniewaz juz rano nie bolalo, doszli do wniosku ze to byla kolka nerkowa. Dawali mi nospe i urosept i profilaktycznie magnez.
Kolki i zapalenia nerek sa podobno normalne w ciazy, niestety. Ale jak Cie bedzie znowu bolalo to lepiej jedz do lekarza, lepiej dmuchac na zimne, zwlaszcza ze z nerkami to nie ma zartow.
 
Antares, ja mialam taki bol na wysokosci nerki promieniujacy na caly bok, jak ktoregos dnia wracalam z pracy. Myslalam ze zemdleje,ale jakos dotarlam do domu. Pozniej zlapalo mnie tak ze zdwojona sila. Wylam z bolu, nie wiedzialam, czy mam lezec, czy siedziec, az w koncu wzielam nospe.
Mialam tez wtedy paskudne kolki, ktore wiazalam z zatruciem pokarmowym. Lekarz kazal brac nospe, gdyby bolalo, a podczas badania stwierdzil, ze wszystko ok. Boli nie mam juz, ale przy chodzeniu mam takie potworne klucia na wysokosci jajnikow, ze mi sie plakac chce. Nie wiem czy to te wiazadla, czy co. Najgorzej ze zwolnienie mi sie konczy i bede musiala chodzic od przystanku do pracy ok.15min.!!!Juz mnie boli na sama mysl!
 
reklama
Do góry