reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y i wiadomości z porodówek i nie tylko BEZ KOMENTARZY

Zebrra - ogromne kciukasy za WAS!!!

Hej Dziewczyny, piszę z patologii, bo się złamałam i poprosiłam o laptopa (wczesniej myslalam, że zaraz wychodzę więc po co mi komp???). Leże od wtorku na kolkę nerkową (jak Doggi - pozdro:))). Niestety mnie zatrzymali bo miałam "atak" drugi raz (pierwszy w Wielką Sobotę) i CRP brzydkie. Dól straszny.
Leże na sali z 3 dziewczynami w 42 tyg. którym się akcja porodowa nie zaczyna - jakie są biedne! Jak im się dłuży:-(
Pozdrawiam Was życząc udanej Majówki:)
 
reklama
Sorry że dopiero teraz ale dostałam smsa od Doris:

"Jestem w szpitalu. Przyjechałam na kontrolne KTG ze wzg na owinięcie Malutkiej pępowiną i mnie zostawili na obserwacji. KTG wyszło ok ale leżę. Pozdrowienia dla dziewczyn z BB"
"Powiedzieli ze takie owinięcie musza kontrolować i mam zostać...może mnie wypuszczą za kilka dni"

3mamy kciuki za Doris i Juleczkę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Sms od Doris : " Ja już po usg. Wszystko jest dobrze. Pępowiną tylko raz okręcona a to podobno żadne zagrożenie. Robili mi też usg szyjki i moja szyjka ma....5 cm dł. A dziś zaczęłam 36 tc. ciekawe jak ja urodzę? Wychodze do domu. Mam kontrolowac ruchy dalej ale powiedzieli że 80% dzieci jest okręcona pępowiną"
 
Sms od Zebrry: " Dzisiaj mam konsultację okulistyczną i usg. Zobaczymy co dalej...mam nadzieję że mały zaczął przybierać na wadze i przekroczył 2 kg...10 dni temu było 1800, a 3,5 tyg temu 1700"

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
hej melduje że zyje...dzisiaj na obchodzie bedzie moja lekarka to dowiem sie czegos wiecej... poki co reka troche dokucza i nuuudno tu jak cholera...nic tylko spać ;-( a jak na złosc na moim łozku sieci nie łapie i musze latac z netbookiem na korytarz....dziekujev szystkim za miłe esemeski buziaki !!!!

aha ogolnie z beniem czujemy sie ok...ale jedzenie niedobre łeee.... i zamawiac z restauracji sałatki bo bym zeszła z głody a fe...wczoraj był fiutek bez panierki z ziemniakami łee...
 
po obchodzie lekarz powiedzial ze cisnienie coraz lepsze...no ale w koncu mam 8 dopegytow i 3 metocardy :-(
płytki sie podnioslu z 92 do 110 tys.
ale nikt nie wie ile tu bede w najgorszym wypadku do porodu czyli 3 tygodnie :-(

do dupy....znow mam doła ;-(
 
reklama
Do góry