reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy z porodówek :)

sms od roxeen
napisalam jej, że macy urodziła

Mam nadzieję, że ptaszka dzidzius nie ma. Gratulacje ogromne!! U mnie ciśnienie ładnie opada więc zastanawiają się co począc. Obok mnie leży dziewczyna z gestozą od świąt i już jej nie wypuszczają, tez 38tc
 
reklama
Słuchajcie w głowie mi się kręci i wyrobić się nie mogę :-D

Miałam telefon - słabiutki głosik informował mnie, że odbyło się szybkie CC z narkozą ponieważ dziecko było zagrożone. Już jest wszystko dobrze, synek 58cm, waga 3400 (o ile dobrze usłyszalam)
Wiedziałam, że rozmawiam z jolą ale nie pasowało mi z którą.:-D Kiepsko było słychać więc sms upewniłam się o kogo chodzi. :rofl2:

To yol_a urodziła synka!!
 
Ostatnia edycja:
Od Anulki!!!:

"..Dziewczynki urodziły się wczoraj przez cc. Maja11:58 2500g 50cm, Julia 11:59 2420g 50cm! Dawali mi silne leki przeciwbólowe i dopiero dzisiaj powoli dochodze do siebie. Godzine temu dopiero przywieźli mi moje kruszynki. Są cudne! Zdrowe i piękne! Pozdrawiam i całuje Was. "


odezwie się jak będzie wiedzieć kiedy wychodzi ;)

 
Ostatnia edycja:
sms od yol_a

Miałam szczęście, że rano mnie przyjęli. A Filipek jest cudowny. Nie wiem skąd ta tachykardia mu się wzięła. Dobrze, że mam już to za sobą. Boli jak fiks. Miałam ogólne znieczulenie bo nie było czasu.
 
SMS od Macy (napisałam jej, że zaskoczyła całe BB swoim dzisiejszym porodem):

Najbardziej zaskoczyłam siebie! Mała rodziła się twarzyczką, więc był cyrk! Najważniejsze, że jest już z nami, a jej brat zakochany!
 
Dla zaciekawionych od Wronek :

"SN.Mieli mnie nacinać ale w ostatniej chwili pękłam Nawet całkiem równo. Wszyscy byli w szoku że skończyło się małym szyciem. Bóle miałam od 24 co 5 minut Na weekend pewnie wyjdziemy to jak będe miała chwile to napisze. "


 
Ostatnia edycja:
Wymieniłam smsy z roxeen - wymieniłam, kto urodził i czy rodzi bo zamykamy listę :-D
roxeen pisze:
Ja dziś nie rodzę, koniec kropka. Jutro od rana jest moj lekarz to ustalimy co dalej. Przed chwilą znów delikatny skok cisnienia ale jeszcze w normie. Czuje się jak królik doświadczalny. Wielkie gratulacje dla rozpakowanych!
Jutro taka ładna data, jakby co nie jem śniadania, jak przyjdzie mój gin i powie, że nie da się to go zwgwałce a ciachnie mnie jutro :)
 
sms od morki
Hellou baby ;) nic mi nie ucieli jeszcze, miałam usg, ktg, rtv i agd ;) i narazie rozkręcam imprezkę na patologii; dzidziola chyba jutro wymontują ;) morka
 
reklama
Do góry