reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

wiolan nie może w tygodniu z tego co pamiętam
no mnie każdy dzień w tygodniu odpada.. ja do wrocka mam 120 km.. czyli okolo 2 godziny jazdy.. ale mnie tylko sobota, bądź ewentualnie niedziela....
macie fajne miejsce??? może coś bliżej czegoś gdzie mogłabym chłopaków podesłać.. bo po co mają mnie się pod nogami plątac...
coś bliżej jakiejś galerii, lub jakiegoś kina...
 
reklama
możemy zrobić dwa spotkania jedno w tygodniu a kolejne w wekend 20 listopada:))
Wiolan bla bla cafe o którym pisała lenkaa jest w pobliżu arkad wrocławskich
 
Zawiercianki i mieszkające w pobliżu - organizujemy spotkanie? Pogoda jest niezbyt fajna na plenery, a żadnej odpowiedniej kafejki też nie znam, więc zapraszam do mnie - nie mam w pokoju nawet stolika co prawda, ale myślę że się jakoś pomieścimy;-)

Może w ten piątek albo w niedzielę? Kto chętny? Częstuję dobrą herbatką i jakieś ciacho też się znajdzie:-)
 
Bozuwi, jak dla mnie może być w piatek, a która godzina Ci pasuje? Choćbyśmy miały być we dwie to i tak bedzie fajnie:-) Ja mam cały dzień do dyspozycji:-)
 
Super, to ja proponuje okolo 11-12, jak Karol bedzie juz po porannej drzemce :-p

No chyba ze bedzie to kolidowalo z rozkladem dnia Kuby to daj znac, dostosujemy sie.

Poprosze adres na prv, bo na razie wiem ze osiedle za Szymonem, blok z widokiem na Pomrozyce ;-)
 
reklama
Do góry