reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawa alimentacyjna

witam moja sprawa wyglada tak ze zostawil nas ojciej dziecka , maly ma 2 latka ja nie pracuje wynajmowalismy mieszkanie ktore musze opuscic bo nie dam rady oplacac musze isc mieszkac do mojej mamy ktorej sytuacja finansowa nie jest wesola a ani sytuacja mieszkalna bo mieszkanie jest do podzialu majatkowego ....ja jestem tam zameldowana ...ojciez zarabia 4 tys zł ale na papierze ma 1111... jak moge udowodnic ze zarazbia wiecej jest kierowca ciezarowek ....na pozwie napisalam 1000 zł wiem ze tyle nie dostane ale napisalam tyle bo wiem ze ojciec dziecka tyle zarabia a ja nie mam dochodow ...prosze o szybka odpowiedz dziekuje

Prosze się zapoznac i zastosować do pkt. 2 regulaminu tego forum.
 
reklama
Witam. Chciałam zasięgnąć porady, otóż mam 2 letniego syna, nie jestem i nie byłam w związku małżeńskim z ojcem dziecka. Od listopada zeszłego roku mam zasądzone alimenty, których ojciec dziecka nie płaci, ma ograniczoną władzę rodzicielską i zasądzone kontakty raz w tygodniu do których również się nie stosuje. Słyszałam że nie długo planuje ślub i chciałabym wiedzieć czy w takiej sytuacji gdyby miał drugie dziecko to czy będzie mi płacił fundusz alimentacyjny? Ona też ma dziecko z poprzedniego związku tyle że starsze. Co będzie jak ona zajdzie z nim w ciążę czy moje dziecko będzie stratne? Czy mogę zmienić godziny odwiedzin, co prawda wyrok o kontakty dopiero się uprawomocnił, ale on i tak nie przychodzi. Następna sprawa to kiedy można wnieść wniosek do sądu o pozbawienie praw? Dodam że ojciec dziecka wyparł się syna a chce wychowywać nie swoje dziecko...


Prosze się zapoznac i zastosować do pkt. 2 regulaminu tego forum.
 
Do góry