reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

A jak to jest z adapterami do X landera?
Chciałabym móc na steleżu monować fotelik samochodowy i czy mam szukać zestawu z adapterem i wtedy dopnę każdy z fotelików? czy trzeba szukać takiego fotelika który można zamocować właśnie w X landerze?

do fotelika potrzebny jest adapter i z tego co pamietam to mozna podpiac fotelik x-landnderowy czyli x-car oraz trzy modele maxi coxi: citi, cabrio fix i pebble.
 
reklama
też obserwuję tą aukcję ;-)
pytanie tylko co z gwarancją bo z tego co zapamiętałam z forum ;-)to zawsze jest ono 24 mce (12 producent + 12 sklep) a tu jak byk piszą że Polska gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu.
i jak to jest z internetowymi zakupami, jak się coś popsuję to do Mińska trzeba jechać?:confused:

gwarancja o ktorej pisza to ta od producenta. o dodatkowa gwarancje sklepowa czasem trzeba sie troche wyklocac...
 
nie ma to jak chodzaca reklama :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a tak wlasciwie czemy niby na kwietniu piszesz ze kupiliscie ten wozek wy a u nas ze kolezanka :confused::confused: bys sie trzymala jednej wersji to by nie bylo az tak podejrzane :-p:wściekła/y:
Luleczka, nie wiem o co Ci chodzi :shocked2: Ja już wózek kupiłam, ale rozglądam się jeszcze za innymi rzeczami. A wózek, jak byś dobrze popatrzyła kupiłam całkiem inny niż ten który chciałam Wam pokazać jako ciekawostkę.
Nie rób proszę zamieszania............:no:
 
też obserwuję tą aukcję ;-)
pytanie tylko co z gwarancją bo z tego co zapamiętałam z forum ;-)to zawsze jest ono 24 mce (12 producent + 12 sklep) a tu jak byk piszą że Polska gwarancja 12 miesięcyod daty zakupu.
i jak to jest z internetowymi zakupami, jak się coś popsuję to do Mińska trzeba jechać?:confused:
no właśnie sama nie wiem :confused:
no już przeczytałam post nataliak
gorzej własnie jak reklamujesz, albo musisz tam jechac albo wysyłac a co za tym idzie dodatkowe koszty :-(
 
Ostatnia edycja:
do fotelika potrzebny jest adapter i z tego co pamietam to mozna podpiac fotelik x-landnderowy czyli x-car oraz trzy modele maxi coxi: citi, cabrio fix i pebble.

czyli adapter jest częścią fotelika (w przypadku x landera-a => x -car i 3 rodzajów maxi cosi) ? i tam jest zamontowany? a nie na stalażu wózka?

Chodzi mi o to, czy przy zakupie wózka (jeśli chciałabym wpiąć fotelik) muszę szukać sprzedawcy, który oferuje wózek z adapterem do fotelika w zestawie ? Czy poprostu jak kupie Maxi Cosi Citi to napewno wepnę go do x- landera?
 
Luleczka, nie wiem o co Ci chodzi :shocked2: Ja już wózek kupiłam, ale rozglądam się jeszcze za innymi rzeczami. A wózek, jak byś dobrze popatrzyła kupiłam całkiem inny niż ten który chciałam Wam pokazać jako ciekawostkę.
Nie rób proszę zamieszania............:no:

zamieszanie zamieszaniem - ale spamu i wciaskania kitu nie zniose :-p:no::wściekła/y:

prosze twoje wypowiedzi:

Też się zastanawiałam nad tym wózkiem, ale koleżanki mi odradziły bo podobno jest słaby jakościowo. Po kilkunastu spacerach cos zaczyna skrzypieć itp.
W końcu kupiłam Concorda +gondolę , troche droższy ale warto.
Misiowy Kuferek.pl - Sklep dla Ciebie i Twojego Dziecka/ Akcesoria dla Mam i niemowlaków, wózki dla dzieci , artykuły szkolne i kolorowe zabawki - Spacerowe Misiowy Kuferek.pl , to sklep dla Twojego dziecka

to pisalas na kwietniowkach2010

Cześć Dziewczyny,muszę się pochwalić moim zakupem !! W końcu dotarł dla mojej "niuni" piękny wózeczek !! A raczej cały zestaw z firmy Concord, bo spacerówka razem z gondolą i fotelikiem.
Mój mąż powiedział, że jak już kupować to za jednym zamachem i może taniej. No i udało się znaleźć, chyba najtaniej w necie.
Wielofunkcyjne - Wózek wielofunkcyjny trójfunkcyjny Concord Fusion + gondola Proton +fotelik ION

Mam nadzieję, że będzie to dobry zakup :biggrin2:

a to pisalas na kwietniu 2009 :confused:

a tak wogole to 90% twoich postow to jedna wielka reklama sklepu (ktorego strony i tak nie dzialaja :-p ):-p wiec wystarczy poczytac twoje wypowiedzi na roznych forach... wiec kobito nie spamuj tutaj :no::-p
 
Ostatnia edycja:
Ja po oglądaniu wózków w realu,mam coraz więcej dylematów.Wybiorę jednak albo quinny buzz 4 lub bebe confort mura 4(praktycznie taki sam jak maxi cosi mura,tylko kolorystycznie ładniejszy).Chociaż quinny jest bardzo lekki w prowadzeniu.Jeszcze mam trochę czasu na wybór,bo wózek zamierzam dopiero w kwietniu kupić,więc zobaczymy co zmieni się do tego czasu.Aczkolwiek na pewno będę wybierać między tymi dwoma.
 
czyli adapter jest częścią fotelika (w przypadku x landera-a => x -car i 3 rodzajów maxi cosi) ? i tam jest zamontowany? a nie na stalażu wózka?

Chodzi mi o to, czy przy zakupie wózka (jeśli chciałabym wpiąć fotelik) muszę szukać sprzedawcy, który oferuje wózek z adapterem do fotelika w zestawie ? Czy poprostu jak kupie Maxi Cosi Citi to napewno wepnę go do x- landera?

adapter jest specjalny do wozkow x-lander wiec opcje sa dwie:
- albo kupujesz zestaw wozek + fotelik (x-car albo maxi cosi) i dostajesz do tego adapter
- albo kupujesz osobno fotelik i osobno wozek - wtedy musisz dodatkowo dokupic adapter, nie ma mozliwosci kupienia wozka w zestawie z adapterem ale bez fotelika
 
reklama
zamieszanie zamieszaniem - ale spamu i wciaskania kitu nie zniose :-p:no::wściekła/y:

prosze twoje wypowiedzi:

Też się zastanawiałam nad tym wózkiem, ale koleżanki mi odradziły bo podobno jest słaby jakościowo. Po kilkunastu spacerach cos zaczyna skrzypieć itp.
W końcu kupiłam Concorda +gondolę , troche droższy ale warto.
Misiowy Kuferek.pl - Sklep dla Ciebie i Twojego Dziecka/ Akcesoria dla Mam i niemowlaków, wózki dla dzieci , artykuły szkolne i kolorowe zabawki - Spacerowe Misiowy Kuferek.pl , to sklep dla Twojego dziecka

to pisalas na kwietniowkach2010

Cześć Dziewczyny,muszę się pochwalić moim zakupem !! W końcu dotarł dla mojej "niuni" piękny wózeczek !! A raczej cały zestaw z firmy Concord, bo spacerówka razem z gondolą i fotelikiem.
Mój mąż powiedział, że jak już kupować to za jednym zamachem i może taniej. No i udało się znaleźć, chyba najtaniej w necie.
Wielofunkcyjne - Wózek wielofunkcyjny trójfunkcyjny Concord Fusion + gondola Proton +fotelik ION

Mam nadzieję, że będzie to dobry zakup :biggrin2:

a to pisalas na kwietniu 2009 :confused:

a tak wogole to 90% twoich postow to jedna wielka reklama sklepu (ktorego strony i tak nie dzialaja :-p ):-p wiec wystarczy poczytac twoje wypowiedzi na roznych forach... wiec kobito nie spamuj tutaj :no::-p

Luleczka, wybacz, ale nie będziesz mi chyba dyktować gdzie i co mam pisać. Czytam sobie różne tematy i na podstawie doświadczeń moich i znajomych, czasami podpowiedzieć lub doradzić. Chyba po to jest to forum :-)
A tak poza tym to nawet nie zauważyłam, że teraz napisałam coś w kwietniu 2009:-) Czysta pomyłka.
A jeśli chodzi o sklep MisiowyKuferek.pl , to po prostu lubię tam robić zakupy i wiem, że są pewni, a ceny często mają lepsze niż na Allegro.
Nie lubię natomiast śmietnika Allegro i tyle........Ja Ci nie bronie tam kupować .
Skończmy proszę tę głupią dyskusję bo nie po to jest to forum.
 
Do góry