reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Witam:)

My chcielismy tak za 2latka,ale cos ostanio z mezulkiem rozmawialismy i chyba bedziemy sie starac o rok wczesniej zobaczymy jak to sie potoczy,bo mój juz taki duzy chłopaczek i by sie chciało miec takiego małego bobaska zdrowego,bo Nasz jest troche chorowity.

Pozdrawiam:)
 
reklama
madzia84 wiem coś o tym ja w ogóle miałam zacząć starania w czerwcu 2013:-Daż tu nagle czerwiec 2012 ... potem stwierdziliśmy że to i tak za długo więc zaczynamy w Styczniu/Lutym :szok:oj jak tak dalej pójdzie to będę mieć dzieci rok po roku :)..w każdym razie życze powodzenia ;-)
 
Witam, jesteśmy właśnie rok po ślubie, przed ślubem rozmawialismy o dziecku tak jak i teraz to robimy, planujemy, nastawiamy się.
Jednak ja mysłalam ze wcześniej się jego doczekam. Oboje mamy po 24 lata.
Mąż jak twierdzi nie jest jeszcze gotowy na tatę, aby nie dręczyć go ustalilismy ze dzidzia pojawi się w 2013 roku najlepiej aby to był maj/ czerwiec. tak na naszą koleją rocznicę ślubu. Niestety nic innego mi teaz nie pozostaje jak oczekiwanie na rok 2012, okdładanie pieniążków i sił:(
 
Hej dziewczyny :)
Postanowilam sie dopisac, bo z ulga stwierdzilam po przeczytaniu kilku watkow na tym forum, ze nie tylkoj a "wariuje" na mysl o malym bablu :) Wiem, ze watek nazywa sie staraczki 2013, ale nie moglam znalezc watku dla staraczek 2012...
Na poczatek chcialam przeprosic, ze nie uzywam polskich znakow, ale pisze z pracy (UK) gdzie nie mam polskiej klawiatury ;p
Tak w skrocie tylko przedstawie moja sytuacje. We wrzesniu wychodze za maz za mojego K :-D nie moge sie juz doczekac. O dziecku juz rozmawialismy i postanowilismy, ze staramy sie "od razu", ale ale, spokojnie...od razu to znaczy: w po slubie odstawiam tabletki i robimy wszystkie potrzebne (i mniej potrzebne) badania, czekamy 3-6 miesiecy (moje liczba to 6, ale K mowi o 3 ;) wiec podejrzewam, ze bedziemy sie niesmialo starac juz w styczniu 2012 ;-)
Ciesze sie, ze bede mogla sie z Wami tutaj dzielic moimi przemysleniami i sukcesami / porazkami
Tymczasem pozdrawiam, bo przerwa sie konczy i musze wracac do pracy :nerd:
Do uslyszenia :tak:
 
krak8686 Witaj u nas ;-) możesz spokojnie dołączyć bo ja zaczynam się strać we wrześniu więcej szybciej niż ty :rofl2: a plany były ze dopiero w Czerwcu 2013 :laugh2: no ale ja nie cierpliwa jestem więc za dwa miesiące zaczynamy :szok::sorry2:...ale już sie nie moge doczekać , a tyle razy zmieniałam zdanie że aż szok :-p..
 
Witam zastanawiam się czy sa jakieś dziewczyny które planują dzidzię na 2013 rok, ja jestem mamą 11 miesięcznego Achimka i chciałabym drugą dzidzię tak na początku 2013 roku jak Achimek wyrośnie z wózka, tak co by miał rodzeństwo z nie za dużą róznica wieku, a ja nie musiała chodzić na spacery z dwoma wózkami :)
 
Nie wiem czy mąż mnie czasem nie powiesi na sznurku, za to co teraz napisze, bo w sumie myślimy już o kolejnym dziecku, ale jakoś nigdy nie mówiliśmy kiedy dokładnie zaczniemy starania. Ja sobie wszystko wymysliłam tak... Kuba musi być już wystarczająco samodzielny, kiedy zaczniemy starania o rodzeńswto dla niego (Mały urodził się 1,5 miesiąca przed terminem dlatego, w kolejnej ciązy będę musiała szczególnie uważać). Dlatego poczekam, aż Kuba bedzie miał gdzieś 2,5 latka i wtedy chciałabym zaczać starania, czyli byłaby to połowa 2012 r. - równo za rok. Kurcze, przyznam się, że nie mogę się doczekać.
 
krak8686 mam dla ciebie małą radę... ja też mieszkam w uk i już prawie rok staramy się o dziecko... po pierwsze nie licz że będziesz w ciąży po pierwszym miesiącu, ja niestety ja myślałam że 3 to góra... może ci się uda życzę Ci tego :-)

po drugie jeżeli Wam nie będzie wychodziło i będziesz chciała iść do GP zapytać o jakieś badania to kłam z czasem starań najlepiej obrazu powiedz rok... moja historia była taka że jak się zaczęliśmy starać to mi się okres rozregulował, zrobiłam test i nic, jeden drugi no i poszłam do GP powiedziałam że się staramy od tego miesiąca i nie mam okresu... dał mi na padania krwi ale okres się pojawił i nie poszłam po wyniki... no ale kolejne okresy były długie i dodatkowo bardzo bolał mnie brzuch wiec poszłam po 4 mc no i jak tylko usłyszeli że dopiero 4 mc to żadnych badań mi nie chcieli zrobić mimo bólu... pojechałam do Polski i byłam u ginekologa, na usg mi wyszło że mam coś na jajniku albo torbiel albo stary pęcherzyk po ostatniej owulacji... wiec trzeba było sprawdzić w następnym cyklu, jak poszłam do GP i powiedział to w dwa tygodnie byłam na usg i na badaniach hormonalnych... wyszło mi że ma PSCO ( zespół wielotorbielowatych jajników) wiec nie mam owulacji... no ale diagnoza była w kwietniu do dziś nie mogę się doprosić żeby mnie skierował do ginekologa, chcę iść do ginekologa bo ja mam wątpliwości czy to jest to bo przynajmniej raz w roku byłam u ginekologa i nic nigdy na jajnikach nie miałam a teraz mam ponoć dużo tych pęcherzyków...a nie chce mi się wierzyć że GP może postawić tak poważną diagnozę... ale GP uważa że jeszcze rok nie minął, wiec tu czekam do września a w przyszłym miesiącu jadę do Polski więc zobaczę co mi powie mój ginekolog...

Nie twierdzę że będziesz miała problem... ale wiem jak to jest jak kolejne miesiące nie wychodzi, chcesz zrobić badani i nie możesz... a badania by cię uspokoiły :-(

No nic ja czekam bo nic innego mi nie pozostało :-(

Życzę powodzenia wszystkim w staraniach :-):-D
 
reklama
No chciałam wejść na taki wątek dla staraczek na rok 2013 i nie znalazłam! Ja do dzis byłam staraczką na rok 2012, ale życie zadecydowało, że będę starała się na rok 2013 ;-) Mam nadzieję, ze jest nas więcej? No i od razu sie deklaruję: od kwietnia 2012 zaczynam się intensywnie starać! Mam ten +, ze mój M chce tego kolejnego brzdąca w naszej rodzinie momentami nawet bardziej niz ja :rofl2: No i Rodzina też już coraz mniej dyskretnie podpytuje kiedyż to będzie ten mały człowieczek.
 
Do góry