reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Jeju, super że jest nas tyle! :-D Ja z przyczyn trochę ode mnie niezaleznych (no w sumie w ogóle niezależnych ;-)) po około 6 miesiącach staranek robię teraz przerwę aż do kwietnia.
No przyznam, ze staranka też nie były jakos bardzo intensywne, bo po drodze była przeprowadzka, miesiąc mieszkania w różnych miejscach (mój M juz "przygotowywał" mieszkanie, a mysmy ze Stasiem jeszcze mieszkali w nowym, no i dzieliło nas koło 150km), szpital itp.
A tak w ogóle to skoro będziemy razem startowały ze starankami to kto wie, może wszystkie znajdziemy sie we wspólnym pokoju styczniówki 2013 :-D A jak nie to lutówki, za marcówki tez się nie obrażę ;-) Z resztą wychodze z założenia, ze nie ma się co spinać - będzie jak ma być. Chociaż nie ukrywam, ze chciałabym JUŻ ;-) A zwłaszcza jak widzę panie z brzuszkiem :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ! ja też chętnie się dołączę do wątku ;-) myślę, że drugie dzieciątko w 2013 mogłoby się pojawić :-) taka 3 letnia przerwa miedzy jednym a drugim myślę, że jest ok ;-)
 
No proszę, parę godzina mnie nie było a tu już pokaźna lista :) Bardzo fajnie. :-)
To tak może jeszcze tytułem wstępu... mam dwóch synów już - 5 lat i 3 lata. Chłopaki są wspaniałe, ale jakoś czuję, że rodzina nie jest w komplecie. Zawsze marzyła mi się duża rodzina.:tak:
Ostatnio nie myślałam jednak wcale o starankach. Byłam zajęta domem [niedawno była przeprowadzka] pracą itp. Aż tu nagle zaszłam w ciążę. Zupełnie sie nie spodziewałam, byłam w szoku. A jednak szybko przeorganizowaliśmy plany i ucieszyliśmy się z tej sytuacji... Niestety po tygodniu straciłam ciążę i chyba to najbardziej spotegowało we mnie potrzebę staranek.:-( Teraz już jestem pewna, że nie chcę czekać do "kiedyś tam". Muszę jednak uporządkować pracę, dom...dlatego rok 2012 na początek starań.
Teraz wypadałoby jakieś liczniki, wykresiki i inne rzeczy zamieścić :) Musze tylko ogarnąć jak to się robi.:dry:
 
Dzien dobry dziewczyny :) jak miło zobaczyc ze od wczoraj powiekszyło sie nasze grono:)Moze ja tez napisze cos o sobie|:) mam 2 letniego synka Olafka i rowniez chcemy sie starac o rodzenstwo dla niego w przyszłym roku mimo to ze wolałabym juz teraz zaczac ale niestety wstrzymuje mnie budowa ktora ma sie zaczac za jakis czas i chcemy poczekac z ciaza tak dłuo zebysmy mieli pewnosc ze sie wprowadzimy juz na nowe lokum:)co do licznikow wykresow itd tak jak napisała Akana nie mam zilonego pojecia jak to wstawic :) jak chciałam wstawic wykres ile ma lat OLi to nieststy wkleiłam go tam gdzie nie trzeba:(
 
To i ja może się jako tako przedstawię :) Mam 13 msc synka Kacperka ale zawsze marzyłam przynajmniej o 3ce brzdąców :-) Jak byśmy mogli z mężem zaczęlibyśmy staranka już teraz ale niestety hamuję nas niepewność w tym czy damy radę ogarnąć jakieś mieszkanko bo na razie mieszkamy z rodzicami mojego P. :/
Akana Karola1917 żeby wstawić suwaczka musicie wejść w ustawienia panel użytkownika potem edytuj sygnaturę no i tak w okienko musicie wkleić kod ze strony z suwaczkami i powinno działać :-)
 
witam się piątkowo ! ale mam humor, nie dość, że dzisiaj wypłata, piękny dzień, znajomi umówieni na wieczór, no czad ! :-D Madzik20 wiem co to mieszkanie z rodzicami, my mieszkamy z moją mamą i jak na razie nie szykuje się nam żadna przeprowadzka :-( ale za to mama nam mocno pomaga przy moim 13-miesięcznym potworze :-D a powiem, że tez już nie myślałam o staraniach, ale takie ładne dzieci nam wychodzą :zawstydzona/y:
 
No to i ja napisze coś więcej o sobie: mam 27 lat i 2 letniego synka, Stasia. Zawsze chciałam mieć dwójke dzieci, ale tak samo jak Ty irisson, jak zobaczyłam jakie cuda z moim M możemy tworzyć to myślę, ze stanie na trójce ;-)
Moi Rodzice mieszkają 40km od nas, rodzice mojego M cos koło 200km - z resztą wszyscy pracują, więc i tak nie miałby nam kto pomóc.. Do tej pory zajmowalismy się Stasiem sami (nie pytajcie jak nam sie udało, sama wyjśc z podziwu nie mogę ;-)), przez co troche mijalismy się w domu, a teraz Staś idzie do prywatnego żłobka. Będzie w grupie dwulatków, więc jesteśmy zachwyceni :-) W sumie chcielismy zatrudnić nianie, ale jako ze mi zawodowo sie troche pokomplikowało to i tak nie mogę zachodzić w ciążę do kwietnia [a właśnie w związku z planowaną ciążą mysleliśmy o niani a nie o przedszkolu/żłobku - wiadomo ile chorób ze żłobka maluchy przynoszą..], więc z błogosławieństwem dla naszego Stasia pójdzie do żłobka. Prawda jest taka, ze do tej pory praktycznie tylko w naszym towarzystwie siedział, więc kontaktu z rówiesnikami nie miał, a to jednak ważne - niania by tego nie zapewniła, a żłobek zapewni ;-)
Nadziwić sie nie moge ile nas juz tu jest, tych starających się na 2013 rok! :-D Z resztą nie wiem jak dla Was, ale dla mnie 13 jest szczęśliwa, więc na pewno bedzie dobrze!
 
Część dziewczynki chyba i ja do Was dołączę:-).

Długo sie zastanawiałam kiedy znowu zacząć staranka. Dziś z mężem stwierdziliśmy ze możemy próbować tak kwiecień/maj. Damy sobie trochę spokoju po ostatnich przejściach. Za drugim razem gdy myśleliśmy o dzidziusiu byłam uśmiechnięta na samą myśl o tym a teraz myślę jedynie o strachu ze znowu coś pójdzie nie tak. Moze przez te pół roku zmieni sie moje podejście w końcu czas leczy rany.
 
Czesc dziewczyny widze coraz wiecej nas tu jest:) ja wczoraj z mezem rozmawiałam rowniez o 2 malenstwie i stwierdzilismy zgodnie :) ze zaczniemy sie starac juz w czerwcu a moze dopiero:) ale jakos dam rade i poczekam:)wtedy juz beder bardziej pewna ze pojdziemy mieszkac na swoje jak dzidzia bedzie miała sie urodzic!aktualnie mieszkamy z moimi rodzicami!Magdzik20 co do twoich wskazowek odnosnie suwaczkow to zrobiłam tak jak napisałas i nie pojawiło sie nic:(
 
reklama
Do góry