reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
No niestety.. Na zamknietym napisałam co i jak.. Mam nadzieję, że Ty nie znajdziesz się ze mna kiedys w tym pokoju :-) Z reszta - jestem pewna, ze nie znajdziesz się :-D My od kwietnia będziemy dopiero "działali" - no, chyba że załapię sie na gratisik pod postacią cytomegalii wczesniej, wtedy pewnie nawet później - życie jest brutalne :-( A ja jestem bardzo bardzo smutna :-( Więc styczeń 2013 wydaje się najbardziej optymistyczna wersją. Trzymajcie kciuki! :-)
 
Jak zobaczyłam ten wątek to wiedziałam że znalazłam sobie miejsce :) Dzięki phoenix :)
Ja podobnie jak Ty będę mogła zacząć staranka dopiero po nowym roku i pewnie nie wcześniej jak marzec zatem wysoce prawdopodobne, że będzie mi trzeba czekać do 2013. Dobrze, że jest z kim :tak:
Jak to mówią... "w kupie raźniej" :)
 
witaj Karola!!:-)
Im nas więcej tym raźniej!
Ja postanowiłam jakoś sobie umilić czekanie poprzez jakieś przygotowania. Zaczęłam zatem mierzyć sobie temperaturkę i prowadzić wykres.
Postaram się go jakoś umieścić.
Kurcze... tyle czekania.. damy radę? :dry:
 
Wątek dla mnie :) ja byłam staraczka na 2012 , apotem mialam byc kwietniowa mamą no ale stał sie jak stało. Teraz mam przed soba leczenie i mam nadzieje ze w kwietniu 2012 roku bede mogla zaczac sie starac o rodzenstwo dla maluszka:)
 
dziewczyny uda sie !Ja postanowiłam z mezem ze bedziemy sie starac tak od czerwca o 2 dzidzie bo w przyszłym roku czeka nas duzo zmian i pracy w naszym zyciu:) i stwierdzilismy ze rok 2013 bedzie odpowiedni na powitanie 2 dzidziusia:) ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :) bo o pierwsze malenstwo staralismy sie okolo roczku
 
Hej ja również pragnę zostać mamą w 2013r :-)
Mamy zamiar zacząć staranka kwiecień/maj mam nadzieję że wszystko pójdzie po naszej myśli bo obecnie czekamy na mieszkanko ale mam nadzieję że i z tym zdążymy :-)
 
Witajcie! chcialam sie do was przylaczyc:happy2:
ja rowniez zaczne starania w 2013 mam synka 8 miesieczngo
w styczniu skonczy roczek i wtedy mamy zamiar zaczac staranka
o rodzenstwo dla niego, fajnie ze powstal taki watek:tak:
 
reklama
phoenix dziękuje Ci i ja:)
dołączę chętnie do was! My z mężem staraliśmy się od 2009 roku z malutkimi przerwami, ale nie wychodziło nam niestety nic. Teraz powiedziałam sobie że narazie nie chce. Zmieniam troszkę tor narazie z mężem. No ale w przyszłym roku wiosną myślę że już zaczniemy. Nie wiem dokładnie kiedy to jeszcze sprawa do omówienia na spokojnie,jest czas:) Na pewno jednak narazie wstrzymujemy się i czekamy. Poza tym muszę się jeszcze przebadać i ja i pewnie mąż..
Pozdrawiam Was:happy2:
 
Do góry