reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Karola- od 12 zero kupy może jest cień nadziei ,że przejdzie zobaczymy co będzie w nocy czy będzie wstawał może te leki które siostra poleciła zaczęły działać , dzięki ,że pytasz.
a do mnie chyba @ przyjdzie dziś bo mnie coś brzuszek boli.
 
reklama
U nas kąpiel codziennie choc zdarza się że ma tzw "zieloną noc" i idzie spać tylko powierzchownie umyty zwłaszcza po jakiejś dłuzeszej imprezie :)

kobietko moja @ właśnie pojechała, przed to wpierniczam słodkie jak nienormalna :D Cieszę się ze z młodym już lepiej. I wreszcie Ty przestaniesz się martwić :*

sylwia właśnie, jeśli dziecko nauczone od początku pewnych zachowań i rytuałów to jest wszystko dobrze i problemów nie ma :)

Mąż poszedł usypiać Dawidka i chyba poległ razem z nim... Ehhh a taki miły wieczór się zapowiadał ;)
 
a ja mam dola i niewiem czemu szok poprostu :confused:
moja kuzynka tez dzieci kapie codziennie :)
a moj maz jest w pracy jutro ma wolne wiec bedzie
%5Bstar%5Dsex%5Bstar%5D

planuje jakis wyjazd na 2 dni w marcu ale nie wiem gdzie jechac :baffled:
 
Witam
Jord, Diablica
- zdrówka dla dzieci.
Paulinka-dzięki, no trochę przestałam się martwić wczoraj ,ale dziś już 2 razy znowu robił podaje mu lekarstwo rano i wieczorem , może dziś już nie będzie rewelacji....
 
witam sie na chwilke....Izie spadła temperatura czekamy na ocieplenie....popołudniu śmigamy do lekarza..coś mnie sie wydaje ze to albo wirus albo zapalenie cewki moczowej bo ma tylko wysoką temperature. zobaczymy. zmykam rozpalać bo kosta straszna

kobietka-dobrze że już lepiej....spokojniejsza już pewnie jesteś
 
reklama
Czesc dziiewczyny widze zr chorobowo u nas w rodzinkach !Mnie tez dopadło tzn mojego męza i syna leza w lozkach oboje w domku Piotr z wysoką temp a młody z mega kaszelkiem i katarem a na dodatek mnie cos chyba chwyta bo zaczyna mnie bolec gardło :(
daga diablica zdrowka dla Młodych !
 
Do góry