reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Witam

Niestety niedam rady Was nadrobic :/

Kamilove no to super jak ovu sie pojawila;-) &&&&&&

Kasia wspolczuje @@@ za nastepny cykl!!!!

Ja zrobilam wczoraj badania
Tsh 1,29
Cukier 69 norma 70-99
Prolaktyna 16,23 norma 6-26

Prolaktyna ok?

We wtorek mam wizyte i kolejne zlecienie na badania dostane w ktorym dniu cyklu....

Widze ze piszecie o kolezankach ktore niewspieraja.... kurcze wyjade mi sie ze czasami niewiedza jak podejsc do tematu, gdy niektorzy chca porozmawiac to czuja sie urazeni, jak niepytaja maja poczucie ze ich to nie interesuje...kazdy jest inny... warto rozmawiac o uczuciach;-)
Wiadomo czasami ktos glupio wypali:/ tak jak u Anusia....
 
reklama
Ewel progesteronu nie miałam jeszcze badanego. tylko prolaktynę...

Kurcze naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego jak się czegoś bardzo chce to to tak trudno przychodzi. No przecież nie chce lecieć na księżyc.. tylko urodzić zdrowe dzieciątko, a tu wszystko pod górę..

Jołasia no niby u mnie czysto ale chyba się przejdę jeszcze raz to gina... Tyle może żeby mnie za wariatkę nie brał to pójdę po następnej @:)
 
Julia prl w normie ;) ja miałam 15,32 czyli też dobrze ;)

A teraz się dowiedziałam że mój misiek w środę idzie na zabieg do szpitala :( tydzień se tam poleży i kolejny cykl w dupie bo to akurat mi płodne wypadają :(
 
Ruda jaki zabieg co mu jest? Z tym kolanem czy cos pomieszalam?
Tulam mocno :(
 
Ostatnia edycja:
Ruda jaki zabieg co mu jest? Z tym kolanem czy cos pomieszalam?
Straszenie mi przykro :(

Tak, jest strażakiem i w październiku ratował kobietę z wypadku. klęczał przy niej i juz wstać nie dał rady bo mu w kolanie strzeliło. Dotąd na chorobowym, rehabilitacje no i zabieg. Wiedzieliśmy że pójdzie leżeć do szpitala ale nie spodziewałam się że akurat w płodne to wypadnie :p
 
A co ma miec robione lakotke czy cos jeszcze no zabieg,potem rehabilitacja tez chwilke potrwa.
 
reklama
Do góry