reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Hej dziwlewczyny widze, ze produkcja idzie pelna para;-) jakies nowe dwie kreseczki sie pojawily kami fajny stol tez marzy mi sie bialy
Hahaha:) to moj stol:)

Witajcie ,

tez chciałam dołączyć do Was. niestety jestem juz po jednym poronieniu w 7 tc:( odczekalismy 3 cykle i to jest nasz 2 starań. wlasnie oczekuje na @ 29 dc, ale czuje się fatalnie :( od wczoraj przeziębienie, temp równie raz 37,4 raz 37,0, bole krzyży zrobiłam nawet dziś bete ale wyszla ujemna :( a już była taka nadzieja, .... :(
Witaj i trzymam kciuki kochana :)

Dziewczyny test 7 dni przed @ to nie ma co robić co?
Nieeee poczekaj:) za wczesnie :)

byłam dziś u lekarza na pierwszej wizycie, dzidzia jest jedna, ma 6tyg i 6 dni czyli o 2 dni więcej niż mi wynika z miesiączki, ma 9 mm i serduszko już bije :) zaczęłam dziś trochę plamić więc dostałam nospe i luteinę i za dwa tyg mam przyjść znowu :)
Zazdraszczammm!!!! Superr:) odpoczywaj duzo i dbaj o siebie.
 
Czesc dziewczynki ,ostatnio malo mam czasu na udzielanie sie tu ,wieczorkami staram sie podczytywac was ale roznie z tym bywa :zawstydzona/y: bardzo duzo piszecie i ciezko jest nadrobic was ,u nas wszystko ok ,dwa dni temu moj najmlodszy skonczyl 5 latek zastanawiam sie kiedy ten czas zlecial ,ciagle czekam na list kiedy to moje dziecko pojdzie do szkoly ale nie ma tego zlego bo dobrze jak jest w domku ze mna :-p za kilka dni testuje ,jak narazie zero objawow ale na to jeszcze za wczesnie takze czekam cierpliwie ...ciagle trzymam kciuki za testujace ,mam nadzieje ze bedzie kilka listopadowek ;-)
 
Edyta wszystkiego najlepszego dla twojego synka :) pamiętam jak mój dostał "wezwanie" do szkoły o byłam zrozpaczona ze to juz :)
 
Ostatnia edycja:
Natalia gratulacje.

Cud. Normalnie cud. Udało mi się zarejestrować do gin W Z.G. na wtorek rano. Jeżeli tam się coś utrzymało to do poniedziałku poczeka. mam jeszcze receptę na duphaston to ją wykupię.
Jak narazie to Śluz przekrwiony ale prawie go nie ma. Nie czuje się na @ ani na ciążę. Żadnych objawów. Biore tez pod uwagę ze torbiel w cyklu mogła namieszać i z tąd nieobecność @.

Kłade się dalej oglądać coś i grzać płucka.
 
ewel robiłam dziś w 29 dc, mam roznie 30-33 dniowe. ostatnio sie wiele pomieszalo biore tez duphaston od 16-25dc.
 
reklama
Do góry