reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Pkati, luteina nie zaszkodzi a moze ewentualnie pomoc

Kamolive , jezeli chodzi o dlugie branie luteiny to jezeli po jakims czasie to nie dziala to glebsze badania powinny byc zrobione. Mi troche takie plamienia ustaly jak przed zabiegiem mialam dwa cykle normalne to obylo sie wtdy to bez plamien przed ale o tsh mialam lekko powyzej 1. Wiec u mnie na cialko zolte wplywala tez tarczyca.
No i na badaniach na oddziale endokrynologi wlasnie tak stwierdzili. Niedoczynnosc przysadki zaburzenia osi jajniki podwzgurze przysadka.

Taie jendze co tylko sie chwala brzuchem to na suchej galzi.
Wygarnij jej i yle. Moze sie skonczy pyszczyc.

Ale wkurza mnie pisanie na tym tablecie, szbciej myssle i pisze niz on to przerabia.
 
reklama
Mysle to ze wstyd dla lekarzy ze nie myślą o wszystkim ... Tym bardziej jak któryś ma specjalizacje w staraniach o dzidziusia( tak u mnie) a mimo to nie do konca wierze w jego kompetencje... U mnie raz była faza lutealna 10 dni wiem ze to za krótko ... Następnych nie wiem bo ciezko było stwierdzić w ktorym dni owu byla... Moze wziac to luteinę co mam teraz na własna odpowiedzialność..raz mi nie zaszkodzi ... A przyspieszy okres... A moze luteina wpływa tez na pęknięcie pęcherzyka??? Choć ja mysle ze ten moj gigant juz pekl albo niewiem bo przestał mnie bolec jajnik wogole nic nie czuje jajników od wczoraj
 
U mnie tez kazali zrobic tomografie głowy na to przysadkę bo prolaktyna była za wysoka po stymulacji miała prawie 5 tysięcy ale byłam na badaniach i wszystko super
 
Ruda i to jest prawdziwa przyjaciółka a ona od razu zadzwoniła jak test zrobiła i powiedziała ja pierwsza zaszłam

U mnie moja zrobiła identycznie co prawda nie pow ja pierwsza zaszłam ale wysłała zdj testu ciążowego i dosrala tekstem.... "Boże wpadliśmy.... [emoji19] zobacz"
 
Jołasia.

Ja juz byłam przebadana od góry do dołu. Teraz po 6cs czeka mnie laparoskopia, będziemy potwierdzać lub nie endometrioze.
U mnie też ogromny ma wpływ hashimoto i tsh które nic chce spaść poniżej 5 :/
No ale na to już się nic nie zaradzi.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Ruda i to jest prawdziwa przyjaciółka a ona od razu zadzwoniła jak test zrobiła i powiedziała ja pierwsza zaszłam

Czy ja wiem? Było mi mega przykro. Bo wszyscy już wiedzieli, cieszyli się z nią a ja dowiedziałam się ostatnia. Wiem że chciała dobrze ale mimo wszystko jest moją przyjaciółką i mówiłyśmy sobie o wszystkim, rozmawiałyśmy przez tel codziennie. Miała czas żeby mi powiedzieć...
 
Dzien dobry kobietki :)

Kasia tulam mocno kochana.Glowka do gory :tak:

Ojj tak to wlasnie czasem jest ze "znajomymi" tu ladnie gadaja a za plecami Ci noz w plecy.

Nie ma co sie przejmowac.Ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie ma co za duzo gadac bo i tak zostanie rozpeplane albo pptem wykorzystane przeciwko....mam tu na mysli takie wlasnie o zobacz ja zaszlam pierwsza....ja juz mam na to zawsze odpowiedz....jest bardzo prosta....a co to k***a sa zawody zebysmy sie scigaly ktora pierwsza? I temat szybciutko sie urywa :tak:

Oczywiscie nie jestem takim bucem ladnie pogratuluje ale tekst ja pierwsza dziala na mnie jak plachta na byka

Moj lekarz mi zas hormony chce sprawdzac,mimo ze mowilam mu ze juz mialam robione i to calkiem niedawno u poprzedniej lekarki
 
Ostatnia edycja:
ja wolałabym żeby mi po 5 ciu mies powiedziała niż mnie dołowała od początku ... aaa jeszcze chce żebym została matką chrzestną !
 
Anusia1991 ciezki ten temat ... Bo z 1 str prawdziwa prYjaciolka tez chce sie podzielić ta nowiną i naprawde jestes jej najlepsza i zaufana osoba ze chce ciebie na matkę cherzstna... Ja miałam ost pretensje do mojej siostry bo od 3-4 mięs tez stara sie zajsc ale nie wychodzi i dopiero teraz i pow i wiem ze nie mowila mi z tego wzgledu zeby mi nie robic przykrości gdyby zaszła przede mna....Choć i tak uwazam ze to nie fair bo ja jej o wszystkim mowilam co u mnie sie dzieje po każdej wizycie lekarza ...ale teraz staramy sie razem i jest mi raźniej
 
reklama
Heloł! My pospalismy do 8-30 :D byliśmy już na zakupach i będę zaraz robić obiad i pranie. A póki co siedzę i pije warke cytrynową :D
 
Do góry