reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Julka, szkoda :( oby następny cykl był owocny :tak:

Balladyna, ostatnio trochę lepiej... niby przeglądam oferty, ale jeśli tak będzie to jestem skłonna jeszcze wytrzymać. A jak mi się uda szybko zaciążyć to też zmykam na L4 :-p zresztą ja tu ciągle przy komputerze, całe 8h, a to raczej niewskazane.


Dziewczyny, mój synek nigdy nie chciał rodzeństwa i tak jakoś zachciało mu się mniej więcej wtedy co mi, czyli w grudniu ;-) Dzisiaj odwoziłam go do przedszkola i nagle powiedział:

- mamaaa, a jak zobaczę spadającą gwiazdkę, to pomyślę życzenie, żebyśmy mieli dzidziusia :rolleyes::rolleyes::rofl2:
 
reklama
Witam...

Julka ,enej trzymacje się.. Oby następne @ nie przyszły!

Lux- nie ciekawie ze niska wypłata.. U nas teraz tez w cholerę wydatków... A wyjazd do polandi zbliża się wielkimi krokami... A wypłata taka sama ...

Edyta a jak się czujesz? Mamy terminy podobne... Kurcze ja tez mam wrażenie ze z tego cyklu nic nie będzie... Ale 31dc a u mnie mokro.. Lekkie bóle podbrzusza..na wieczór jak stanik zdejmuje to cyce ciężkie jak z żelaza.. .cykle pomiędzy 30 a 35 dni... Najczęściej 32.. Jak do czwartku mnie nie zaleje to będę testować.

Pozdrawiam!!!!
 
reklama
Hej dziewczyny :) u mnie @ na wykończeniu :)
Lux szkoda ze niska wypłata , mam nadzieje ze następne będą lepsze.

Julka przykro mi ze beta niska , oby następny cyklu był ostatni. Madziolina kreska będzie ciemniala ale działać trzeba :)

U nas teraz tez troszkę gorzej a tu rachunek za prąd i za gaz jakoś duży do zapłaty przyszedł ;/
 
Do góry