reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Edytka lista zmieniona więc się domyslam że @ Cię dopadła :( nerwów z tel współczuję, ale teraz takich cudów będzie coraz więcej, licho nie śpi.
Przede mną na liście tygodniowa przerwa, hmm pewnie i tak zatestuję szybciej. Chociaż martwi mnie że tak sucho miałam w tym miesiącu, normalnie tragedia. Miałam tak tylko kiedyś kiedyś jak brałam tabletki anty, wyschłam na pieprz.
 
reklama
Balladyna ,Majdaczek i reszta dziewczyn dzieki ,wzielam prysznic i troche mi lepiej

Majdaczku Kciuki trzymam za rozmowe aby ktos sie odezwal i zebys dostala w koncu prace :tak:
 
siostra dzwoniła, że przyszła moja paczka :) czyli mój termometr owu jak mój nie przyjedzie za późno to pojedziemy po niego i juz od jutra zacznę mierzyć temperaturę może jakieś rady od tych co mierzą jak się za to zabrać bo wcześniej nie mierzyłam
 
Edytka lista zmieniona więc się domyslam że @ Cię dopadła :( nerwów z tel współczuję, ale teraz takich cudów będzie coraz więcej, licho nie śpi.
Przede mną na liście tygodniowa przerwa, hmm pewnie i tak zatestuję szybciej. Chociaż martwi mnie że tak sucho miałam w tym miesiącu, normalnie tragedia. Miałam tak tylko kiedyś kiedyś jak brałam tabletki anty, wyschłam na pieprz.

To tak jak ja niestety :-(
 
Ja pierdziele tyle kasy idzie na składki na NFZ, a nie da sie zajśc w ciąże bo traktują ludzi jak śmieci. Nie masz kasy to nic nie da się załatwić...
 
Zrobilam test owu, tak jak myslalam, prawie kreski brak :| dzis tak mnie w dole brzucha ciagnie, kloje :-S
Ten na dole jest z dzis
Te drugie kreski sa troche ciemniejsze na zywo
Takze albo owu nie bylo albo testy zepsute, dzis 16dc z 30
 

Załączniki

  • 1426512159030.jpg
    1426512159030.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 27
Przyjechalismy na weekend do teściowej bo imieniny robiła w niedziele i zostaliśmy. Ona przyszła z pracy i zła, bo kluski nie ugotowane. Ale to że posprzątałam , pomyłam podłogi to nie zauważyła. Po jej rozwydrzonej córce posprzatałam , bo syf zostawiła jak szła to szkoły. Ja pierdziele!!!
Jeszcze żeby wczoraj powiedziała żebym ugotowała to spoko ale nic nie mówiła.

Madziolinka ciemniejsza krecha to ktróry dzień?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry