reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

A ja dzir roladki schabowe w sosie pomidorowym, z ziemniaczkami mlodymi z pary i brokul z kalafiorem z pary :-)
Ja objawow zero oprocz bolacych piersi i tydzien do @
Ja juz po porannym treningu!
 
reklama
Madziolina u mnie też bez objawów. Piersi bolą jak zwykle. Śmiejemy się z J, że w tym miesiącu to była rozgrzewka.
 
witam się z wami po dość długiej przerwie ;) u mnie nadal bez dwóch kresek. 5dni temu zaczęliśmy kolejny cykl starań.

majdaczku następny termin @ to 12. czerwiec. heh.

tak strasznie chciałbym iść do pracy, niestety mąż nie chce mi pozwolić :p stać nas na to żebym leniuchowała w domu ale tak nudno strasznie. ileż można w domu siedzieć? :p
 
Ruda,

Witaj!;)

Może warto po prostu powtarzać to do znudzenia? W końcu Ty też jesteś ważna w związku, tak samo twoje samopoczucie. Dla ciebie to sprawa istotna i on powinien to uszanować. Zapewnij go też, że na ile będziesz w stanie to w gospodarstwie pomożesz, ale chcesz iść do ludzi.
Powodzenia w nowym cyklu :)
 
dziękuję ;)

co do chłopa to już sił nie mam. zawsze znajdzie jakiś argument żeby tylko wybić mi z głowy pracę. ostatnio stwierdził że z Milenką będę się widzieć tylko wieczorami i za mało uwagi będę jej poświęcać. zgasił mnie wtedy. nie miałam co odpowiedzieć :no:

Kami a wiesz już jaką płeć będą miały Twoje maleństwa?? :-)
 
reklama
Do góry