reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Aaah szkoda gadać... żremy się o wszystko, dosłownie! Wszystko mnie w nim wkurza, WSZYSTKO! A szczególnie, że w ogóle o siebie nie dba, nic a nic, siedziałby tylko w domu. Po nocce śpi, potem wstaje na 3h i znowu idziie spać przed pracą, wiecznie zmęczony! Nic dziwnego jak po powrociie z pracy je golonke, potem po obudzeniu obiad potem byle coo i w pracy kanapki! Przytył od roku 16kg! I tylko gazowane gazowane i gazowane! A jak proszę, żeby zmienił trochę sposób żywienia albo wodę pił, to zaraz, że wszystkieego mu bronię i znów kłótnia! Aaa!

@Spark łącze się z Tobą "w bólu" [emoji30][emoji30] mój może nie ma problemu z waga (poza tym ze przytył od świat 5kg ale to u niego norma - niedługo wróci do swojej wyjściowej 76kg) ale wkurza mnie z innymi rzeczami. Ostatnio mieliśmy kłótnie o branie wspomagaczy nasienia. Wcześniej miał promen - miał problemu z braniem bo tabletka za duża !! (A mniejsza niż tabletka antybiotyku agumentin czy jakoś tak jeśli kojarzycie ) wiec mój wujek ( specjalista w ogole od leczenia niepłodności) polecił androferti bo ze ma dobre wyniki w poprawnie tego co u niego złe czyli morfologi i liczebności. Jest to w saszetkach pije się dwa razy dziennie. Wyglada, pachnie i pewnie smakuje jak plusz. Jak mu przypominałam żeby wypił po powrocie z pracy (bo rano sama mu robię) to się wściekał ze nie jest małym dzieckiem- jak nie przypominałam to dwa razy nie wziął ! A później do mnie z tekstem czy tego nie można kupić o innym smaku bo on pomarańczowego nie lubi !!! No myślałam ze mnie ch**** strzeli !! Strzeliłem focha na co on do mnie czy ciekawe czy jakbym musiała brać codziennie coś czego noe lubię to bym to robiła. No kurde !!! Helołłł!! Ja się tu niedługo będę musiała kłuć sama ze o innych procedurach z in vitro nie wspomnę!! A ten ma problem żeby dwa razy dziennie wypić szklankę wody o smaku pomarańczowym [emoji30][emoji30] to samo było z paleniem. Przestał palić papierosy ale pali taka odmianę epapierosa tylko więcej dymu robi. Dobrze wie ze niedługo musi przestać bo ivf nie dostaniem jeśli nie przestanie to tez wielkie fochy. No i weź się tu nie denerwuj ....


O kurde to się teraz wygadam [emoji23][emoji23] a miałam Cię tylko @Spark wesprzeć [emoji51][emoji23] No także tego - kto ma dać radę jak nie my ?;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@siwa84 jak tam? :)


My mamy bardzo kiepski okres w związku, jest tragicznie, mam już serdecznie dość, jeszcze ta przeprowadzka... już się dziś popłakałam w domu i u teściowej... chętnie bym rzuciła wszysto, wrrr.
Spark strasznie mi przykro [emoji17] taki zwrot akcji mało kiedy nie wpływa na związek. Postaraj się nie myśleć o tym, że jest fatalnie, ze jesteście u teściów i przyjąć ten fakt jako przejściowy. Głowa do góry kochana ... będzie lepiej [emoji6] musi być !

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Aniu, ale przecież ten lekarz lepiej myślący, coś zdzialacie zobaczysz, może i nam ze starszej Ligii w marcu ukażą się 2 kreseczki. Głowa do góry:)
Nie wiem czy zdążę z nim coś wypracować... Niestety jeśli mnie zwolnią to i stracę lekarza, bo on z medicover a pakiet medyczny z pracy... Nie tak miał wyglądać ten dzień. Zepsułam go wszystkim a oni tak się starali :(
Jestem załamana...
 
FB_IMG_1485706571760.jpg
a to moja piękność

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • FB_IMG_1485706571760.jpg
    FB_IMG_1485706571760.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 399
Sylwia, przykro mi.. trzymaj się dzielnie [emoji27]
Paraplu, jak to z gumka? Masz lekarza ok, ale ty już chyba masz płodne prawda? Nie odpuszczaj tego miesiąca [emoji45] ja mam ginekologa w środę i tylko dzień wcześniej nic nie będziemy robić.. Co do skory to moj syn ma AZS także wiem co przezywasz.. a wiedziałaś o tym, że będąc w ciąży należy w 3 trymestrze zażywać Probiotyk? Podobno uodparnia to malucha i jest duże prawdopodobieństwo, że nie odziedziczy naszej alergi czy problemów skórnych [emoji6] ja niestety dowiedziałam się o tym już jak syn był na świecie.. chociaż u nas nikt AZS nie miał wcześniej.. ale teraz juz na pewno z probiotyku skorzystam. Zreszta syna faszeruje cały czas [emoji12]
Spark, ja też tak nie raz z moim M mam.. on jest strasznym nerwusem.. Bedzie dobrze[emoji6] testujesz w tym miesiącu?
Ja na razie nie mam zwierząt.. tzn mieszkając z rodzicami mieliśmy psa- sznaucera miniaturkę a teraz nie chce bo po prostu nie miałby go kto wyprowadzać jak bylibyśmy w pracy.. a po drugie syn ma alergie wiec kto wie jakby to było.. wiec musimy się zadowolić rybkami a mąż hoduje krewetki [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mietowajagodka są cudowne [emoji173][emoji173][emoji173] zakochałam się

A pamiętacie nasze kochane owczarki co spłonęły w domu i ciocie ? Domek juz stoi powoli został odbudowany i będziemy mieć nowe pociechy dwa owczarki urodziły się w grudniu cuda kochane. Chociaż ja tęsknię za tamtym bardzo :(((

sylwkaq90 bardzo mi przykro :(

Siwa ale fajna była.
super, ze beda nowe pieski :) szkoda tamtych :(
 
reklama
715fa6f2e811262a1d8eed441185b8a4.jpg

W temacie zwierzaków - Lily w podróży do Polski [emoji51][emoji173] pies podróżnik !


2e2ba86c7b36279667b3dd2db9407cd3.jpg


A tutaj Fado - foxterier szorstkowłosy - moja psina która niestety została w Polsce z rodzicami

8be299a806697f042cc4ab8bf330b1b2.jpg


A tak to wyglada gdy jesteśmy w Polsce - dla mnie nie ma miejsca w łóżku [emoji23][emoji23]

f68f2d7d3a1f928a5a60486b9af79408.jpg


A na koniec tatuś z córcia w sylwestra [emoji51][emoji23] później było już tylko gorzej [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry