reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Gosiaq85 jak się czujesz?Juz po wizycie?

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej! Czuje sie dobrze. Wlasciwie nieciazowo ale z pierwszym synkiem tez tak miałam. Juz jestem po wizycie... tak sie balam ale jestem spokojniejsza. Wg terminu @ to 5t 3 dz. Z usg 5t 6dz. Widac juz zarodeczek taki maly pierścionek z brylantem serduszka jeszcze nie slychac ale lekarz dopatrzyl sie ze bije i pokazywal mi nie wien jak sie to fachowo nazywa ale taki wykres z częstotliwością i mowil ze to wlasnie bije serduszko malenstwa. Kazal mi przyjsc za miesiac ale poprosilam o wizyte za 2 tygodnie. Tak bardzo sie ciesze ze nie jest puste jajo ale boje sie tez o to malenstwo. Oby roslo zdrowo przez kolejne 8 miesiecy. Termin z om 8 kwiecien.
 
Hej! Czuje sie dobrze. Wlasciwie nieciazowo ale z pierwszym synkiem tez tak miałam. Juz jestem po wizycie... tak sie balam ale jestem spokojniejsza. Wg terminu @ to 5t 3 dz. Z usg 5t 6dz. Widac juz zarodeczek taki maly pierścionek z brylantem serduszka jeszcze nie slychac ale lekarz dopatrzyl sie ze bije i pokazywal mi nie wien jak sie to fachowo nazywa ale taki wykres z częstotliwością i mowil ze to wlasnie bije serduszko malenstwa. Kazal mi przyjsc za miesiac ale poprosilam o wizyte za 2 tygodnie. Tak bardzo sie ciesze ze nie jest puste jajo ale boje sie tez o to malenstwo. Oby roslo zdrowo przez kolejne 8 miesiecy. Termin z om 8 kwiecien.
Super wiadomość [emoji4]teraz tylko zero stresu i cieszyć się dzidzia.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Czuje sie dobrze. Wlasciwie nieciazowo ale z pierwszym synkiem tez tak miałam. Juz jestem po wizycie... tak sie balam ale jestem spokojniejsza. Wg terminu @ to 5t 3 dz. Z usg 5t 6dz. Widac juz zarodeczek taki maly pierścionek z brylantem serduszka jeszcze nie slychac ale lekarz dopatrzyl sie ze bije i pokazywal mi nie wien jak sie to fachowo nazywa ale taki wykres z częstotliwością i mowil ze to wlasnie bije serduszko malenstwa. Kazal mi przyjsc za miesiac ale poprosilam o wizyte za 2 tygodnie. Tak bardzo sie ciesze ze nie jest puste jajo ale boje sie tez o to malenstwo. Oby roslo zdrowo przez kolejne 8 miesiecy. Termin z om 8 kwiecien.

Będzie dobrze! Niech rośnie pięknie i spokojnie [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
StorAnia, wiem, że to trudne, ale trzeba dać się dziać i tylko stwarzać sprzyjające okoliczności. Na los można wpływać, ale nie da się nic na nim wymusić [emoji11]

Też chciałabym mieć dzidzię, ale jak nic z tego nie wyjdzie, to też trzeba jakoś żyć... Jestem nastawiona na wszystko.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wszystkim zafasolkowanym wielkie gratulacje!

Zazwyczaj jak czegoś mocno pragnę to nigdy nie dostaje...

Aaa nie prawda :rolleyes: Dostałaś od losu córkę, masz całkiem fajnego partnera (tylko fajny będzie tyle walczył w szopie ), masz działeczkę, stawiasz domek, kochana, masz spełnionych mnóstwo pragnień tak wielu kobiet! Brakuje wiary. W siebie samą ;-) ;)

Gratuluję zafasolkowanym i udanych wizyt. Samych dobrych wieści życzę!
 
Jak tam dziewczyny ?
@Clover88 @ paraplu jak tam się czujecie ?
@Gosiaq85 a ty jak tam ? Już po wizycie ?

U mnie jakoś dziwnie. Nie wiem który dpo bo wyjątkowo w tym cyklu nie mam pewności co do owu. Ale dziwnie mi. Tzn nie mam żadnych dziwnych objawów poza bólem piersi, ale na to nie patrzę, tylko dziwnie mnie jajnik boli, ciągnie, kuje i czuje napięcie w podbrzuszu. Akurat tego wcześniej nie miałam. Nie jest to jakieś mega bolesne ale jednak czuje. Ciekawe czy to dobry znak :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. U mnie starania musza zostac zawieszone, nie jestem w stanie teraz wykonac zabiegu usuwania zrostow bo nawet bedac w polsce miesiac brakuje na to czasu zeby zrobic odpowiednie badania w odpowoednim dniu cyklu... musze przytyc zeby doprowadzic organizm do jako takiej normy bo mam straszna niedowage i to tez zwiazana z jakims problemem gastrycznym wiec jestem rowniez w trakcie badan... dopiero wtedy, moze dopiero za rok wroce do staran. Trzymajcie kciuki.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kari, przykro mi, że musisz zrobić przerwę... Ale przed zaciążeniem najlepiej ogarnąć swoje problemy zdrowotne, aby nie tylko zajść w ciążę, ale i ją zdrowo donosić. Trzymam kciuki! [emoji110][emoji110][emoji11]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry