reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To daj znac co tam sie w srodku ukrywa u Ciebie :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Byłam nastawiona trochę na dziewczynkę bo juz mam chlopca ale bedzie drugi chlopczyk. Jednak to niewazne? Najwazniejsze zeby był zdrowiutki
 
reklama
witam się w sobotni wieczór, u mnie deszcz i ciemno...jeszcze na dodatek dzisiaj zmiana czasu to już całkiem będzie melancholijnie.. :p
dopadło mnie przeziębienie, i to akurat w płodne, ale nie biorę leków tylko odpoczywam. Tak właśnie zastanawiam się czy jest sens starać się dalej (14dc) bo to jednak osłabienie organizmu jest. Owulka jeszcze negatywna, zaraz idę zrobić test.
nie mam pojęcia czy ma to jakiś wpływ na zajście, ale jak tylko przeziębienie to nie rezygnowałabym ze starań :)
 
Poł nocy znowu nie spałam. Jezu, mam nadzieje ze to jakiś objaw, nie zaczatki choroby psychicznej ;) oby do jutra!!!

To witaj w klubie ja tez miałam kiepską noc. Ale u mnie to wygladalo inaczej, bo od wieczora czulam się kiepsko jakos tak mnie mdlilo i uznalam ze to efekt przejedzenia na obiadku chociaz jakos specjalnie za dużo nie zjadłam. Mdliło mnie pol nocy i cholera wie od czego. Zasnelam juz po skorygowanym czasie wpol 5 :-/ i dopiero teraz się obudzilam :-/
Dziewczyny mialyscie koedys grypę? To normalne tak zle sie czuc jak gorączka ustąpi?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Teraz to już wyniki nie są wiarygodne, najlepiej zaraz po badaniu zrobić zdjęcie :p ale środkowy jakiś taki mocniejszy wydaje się. Ogólnie ja polecam testy z rossmana. :) Który dzień cyklu u Ciebie?

Testy robione były od 8dc. Już sama nie wiem i głupieje....
:(

Od 8 do 13 dc milam wodnisty śluz przezroczysty a 14 pojawił się biały gesty :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
są dwie kreseczki :) ❤❤❤❤
Ale od rana już drugi raz leci mi krew i lewej dziurki nosa :(

Gratulacje:):):) a krwawienie obserwuj. Odpoczywaj i bierz witaminki
Moze to zmianami w organizmie spowodowane hmmm?
Dziś zrobiłam jeszcze jeden ten z lewej i szok [emoji4]
1509273897-bfcf5a17f4f04e0d-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Stawialabym po sluzie ze tego 14dc byla owulacja:)

Mialam nie wchodzić ale tak kusilyscie tym testowaniem ze musiałam !!
 
reklama
Do góry