reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jee pochwal się wózkiem! :D ja to jestem uzależniona od wózków :D obecnie mamy dwie sztuki, nr 8 i 9 [emoji23]

IMG_0599.JPG

A takiego wariata zakupiliśmy, oczywiście trio :) chciałam na srebrnym stelażu, ale kuwa do listopada bym musiała czekać na zamówienie, czujecie to? [emoji23] włoskie klimaty, tu się nikomu nie spieszy ;)
No i trzymam kciuki za pozytywnie zakończona próbę powiększenia rodziny [emoji256][emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Zobacz załącznik 1019156
A takiego wariata zakupiliśmy, oczywiście trio :) chciałam na srebrnym stelażu, ale kuwa do listopada bym musiała czekać na zamówienie, czujecie to? [emoji23] włoskie klimaty, tu się nikomu nie spieszy ;)
No i trzymam kciuki za pozytywnie zakończona próbę powiększenia rodziny [emoji256][emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
Super! Co to za model?
 
@O'Hara jak Royal baby przystało pewnie poród będzie z przytupem [emoji16]
Wózek ekstra, aż mnie normalnie coś połechtało w głowie, że może jakies starania? [emoji23]

Mam taki plan, ze wpadam na porodówkę, 3/4h rodzę i spadamy na chatę, nie lubię szpitali [emoji38] wystarczający przytup? [emoji16]
Ostatnio optymistycznie wygooglowalam „nie bolał mnie poród” i wiecie co... nawet Google nie zna takiego przypadku [emoji28][emoji28]
 
Mam taki plan, ze wpadam na porodówkę, 3/4h rodzę i spadamy na chatę, nie lubię szpitali [emoji38] wystarczający przytup? [emoji16]
Ostatnio optymistycznie wygooglowalam „nie bolał mnie poród” i wiecie co... nawet Google nie zna takiego przypadku [emoji28][emoji28]

O kochana, ja rodziłam 1,5h i powiem ci, że skurcze prawie przegapiłam. Także ten tego, da się, polecam taką opcję [emoji16]
 
O kochana, ja rodziłam 1,5h i powiem ci, że skurcze prawie przegapiłam. Także ten tego, da się, polecam taką opcję [emoji16]

No właśnie taki mam plan. A myślałam, ze mnie wyobraźnia ponosi, a tu jednak Super Beenka potwierdza, ze jednak można!! [emoji123][emoji122]
 
reklama
Do góry