reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Niestety on tą szczoteczkę gryzie więc palca tam nie wsadzę [emoji85]Dokładnie tak, ja jestem szczupła, nigdy nie miałam tendencji do tycia, przed ciążą w ogóle nie jadłam słodyczy, starałam się zdrowo odżywiać, a teraz tragedia! Od dziś znowu zaczynam wprowadzać zdrowe nawyki i zobaczymy [emoji120]Ja się boje wstrząsu przy moim alergiku :( jak podaje jakąś nowość to serio mam gacie pełne :( a jeszcze szczepienie mmr przed nami gdzie ma białko kurze w składzie :/
Z pieskiem współczuję :( u nas nigdy takich "atrakcji" naszczescie nie było Jaka ona długa [emoji85] śliczna jest ! [emoji3531]Igor mówi mama, a tata kiwa głową, że nie powie [emoji85] o tyle jest to śmieszne, że to synek tatusia [emoji85]
U nas to tak po połowie córeczka i mamusi i tatusia [emoji28] z tatą wiadomo najlepsze są wygłupy ale no mama musi być obok zawsze [emoji28]

Heeej [emoji846] my dziś po szczepieniu na pneumo. Za miesiąc mmr. Daga waży 8400 i ma 71cm (czyli dobrze ją zmierzyłam w domu)
Dostała niestety antybiotyk i jeszcze dwie rzeczy do psikania i smarowania bo ma pleśniawki straszne... Oczywiście już sobie wyrzucam ze to moja wina...
 
reklama
A i miałam pytać o pierwsze buty, Igor jeszcze nie chodzi sam, ale chciałam mu kupić jakieś sandałki bo może za chwilę zacznie, a po drugie na dworze bez butów słabo, polecacie coś ? Zastanawiam się czy na tym etapie jest sens inwestować w buty typu Emelki ? Czy dopiero jak zacznie sam porządnie chodzić?
Domniemam ze on potrafi chodzic przy meblach..wiec na dworze rowniez jak puścisz to sie zlapie czegokolwiek i będzie chodzil.. my mamy z elefanten i lasocki.. Filip wciaz sam nie chodzi na dworze.. robi krotkie przechadzki ale glownie na czworaka.
 
U nas to tak po połowie córeczka i mamusi i tatusia [emoji28] z tatą wiadomo najlepsze są wygłupy ale no mama musi być obok zawsze [emoji28]

Heeej [emoji846] my dziś po szczepieniu na pneumo. Za miesiąc mmr. Daga waży 8400 i ma 71cm (czyli dobrze ją zmierzyłam w domu)
Dostała niestety antybiotyk i jeszcze dwie rzeczy do psikania i smarowania bo ma pleśniawki straszne... Oczywiście już sobie wyrzucam ze to moja wina...
A dlaczego Twoja wina? To grzybicze zakażenie nie masz na wszystko wpływu... Daga drobniutka dziewczynka. Zastanawiam sie jak to jest.. u nas z zakazeniem takim jak plesniawka nie zaszczepia dziecka..
 
Cześć dziewczyny ! Potrzebuję pomocy ! Moje dziecko nie chce jeść stałych posiłków, wychodzą mu zęby to przez to ? Nie mogę zobaczyć w buzi czy nie ma żadnych aft bo zwyczajnie sobie nie daje, mleko pije hektolitrami [emoji1751] owsianka nie, musli nie, kanapka nie, szynkę zje z kanapki, ale umówmy się to nie posiłek. Na początku myślałam, że to przez upały, ale teraz czy to upał czy chłodniejszy dzień jest na nie :( i chwilę już to trwa :( jutro miałam iść na szczepienie Nimenrixem, ale nie idę bo coś z glutem chodzi (tak wiem glut to nie przeciwskazanie, ale po ostatnich atrakcjach podziękuję i poczekam)....
W ogóle co u pozostałych dziewczyn bo się nie odzywają, oznaczcie je te które pamiętacie bo u mnie pamięć marna do nicków [emoji85]
My nad morze jedziemy za miesiąc, ale na 5 dni dłużej się obawiałam jak Igor to zniesie, a jak ma całe dnie marudzić to podziękuję [emoji85] oby była pogoda bo co ja z nim w pokoju zrobię [emoji1751]Zobacz załącznik 1140837Zobacz załącznik 1140838
To pewnie przez zęby.. U nas też póki nie wyszły całkiem jedynki i dwójki to był dramat jeśli chodzi o jedzenie. Jak czwórki wychodziły już było nieco lepiej i ogólnie jest już dużo lepiej więc myślę że i u was minie.
 
To pewnie przez zęby.. U nas też póki nie wyszły całkiem jedynki i dwójki to był dramat jeśli chodzi o jedzenie. Jak czwórki wychodziły już było nieco lepiej i ogólnie jest już dużo lepiej więc myślę że i u was minie.
My nie mamy żadnej czwórki 😂 przypuszczam jedynie ze ida bo zachowanie sie mlodego zmienilo.
 
A dlaczego Twoja wina? To grzybicze zakażenie nie masz na wszystko wpływu... Daga drobniutka dziewczynka. Zastanawiam sie jak to jest.. u nas z zakazeniem takim jak plesniawka nie zaszczepia dziecka..
Ahh bo już zaczęłam sobie wkręcać ze ona wszystkiego dotyka potem palce do buzi pcha, co znajdzie na podłodze to też od razu leci do dzioba bo nie da się jej w 100% upilnowac...
Tak, drobna cały czas choć i tak już ładna ma wagę jak na nią [emoji41] myślałam że będzie jakieś 8200 góra [emoji6]
 
Ahh bo już zaczęłam sobie wkręcać ze ona wszystkiego dotyka potem palce do buzi pcha, co znajdzie na podłodze to też od razu leci do dzioba bo nie da się jej w 100% upilnowac...
Tak, drobna cały czas choć i tak już ładna ma wagę jak na nią [emoji41] myślałam że będzie jakieś 8200 góra [emoji6]
Filip tez tak robi.. co znajdzie od razu do buzki laduje.. piasek na dworze tez zasmakowal.. jedne dzieci maja z tym problem inne nie.
Jula moja miala plesniawki jakos na pół roczku.. u Filipa odpukac do tej pory nie.
Biedna musi cierpiec bo plesniawki bola. Oby leki szybko pomogly.
 
reklama
Filip tez tak robi.. co znajdzie od razu do buzki laduje.. piasek na dworze tez zasmakowal.. jedne dzieci maja z tym problem inne nie.
Jula moja miala plesniawki jakos na pół roczku.. u Filipa odpukac do tej pory nie.
Biedna musi cierpiec bo plesniawki bola. Oby leki szybko pomogly.
No właśnie w tym rzecz że gdybym jej nie zajrzałam do buzi wczoraj przypadkiem to nie powiedziałabym że coś jej jest, że coś ja boli czy swędzi... Ona jak to ona od rana wesołe uśmiechnięte dziecko [emoji2368]żadnych oznak że coś jej tam przeszkadza...
Najgorsze jest teraz podanie leku i przemywanie, psikanie do buzi [emoji51] sąsiedzi to pomyślą że ze skóry dziecko obdzieram... Taki ryk urzadzila że ja dziękuję. ..
 
Do góry