reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie też się zaczęło od takich pryszczy i też nie wytrzymałam i zrobiłam test wcześniej i też był cień cienia, ale długo moje szczęście nie trwało, czekam na @ ponporonieniu...
Przykro mi :(. Ja miałam zabieg 7.12. Pierwszą @ dostałam 4.01 o to mój 1cs po poronieniu. Oby tym razem nam dopisało więcej szczęścia!
 
reklama
Ojej przykro mi. Powtarzałas testy czy robiłaś przyrost bety? Była a u ginekologa ?
Robiłam betę i gina też zaliczylam ale nic nie było widać a w niedzielę jak pojechałam do szpitala to był pęcherzyk ale już było za późno, musiałam być łyżeczkowania... Mam nadzieję że to nie opóźni starań...
 
Mam 39 lat i jedno poronienie w 6tygodniu w maju zeszłego roku za sobą. Od września zeszłego roku jestem na clo i duphastonie, a od listopada dodatkowo na ovitrelle. Mam niedoczynnosc tarczycy i biorę eurhyrox 25. Dodatkowo mam hiperprolaktynemie ale niezbyt wysoka, no niecałe 23. W tym miesiącu miałam robione hsg i wszystko drożne. A ciąży ani widu ani słychu🥺dzisiaj miałam zrobić test no i wyszedł negatywnie😰to już kolejny miesiąc bez rezultatu i już nawet nie mam siły płakać😰lekarka sugeruje inseminacje w następnym cyklu. Mąż przebadany i jakoś dobra. Diabli wiedza o co chodzi😢
Ja mam 28 lat, wszystko ok i też nie widać ciąży. Oczywiście po hsg lekarz dał nam 2-3 miesiące i też proponuje inseminację 😞
 
Ja mam 28 lat, wszystko ok i też nie widać ciąży. Oczywiście po hsg lekarz dał nam 2-3 miesiące i też proponuje inseminację 😞
Trzymam kciuki🤞
Dzisiaj znajoma opowiadała, ze tez kilka lat zmagali się z tematem i dopiero hak poszli do psychologa i odpuścili temat to zaskoczyło. Tylko, żeby to odpuszczenie było takie proste...🥺
 
Trzymam kciuki🤞
Dzisiaj znajoma opowiadała, ze tez kilka lat zmagali się z tematem i dopiero hak poszli do psychologa i odpuścili temat to zaskoczyło. Tylko, żeby to odpuszczenie było takie proste...🥺
Ja już dużo przepracowałam 🙂 i nie jest to już moim celem nadrzędnym ale zastanawiam się co dalej. Prawdopodobnie odpuścimy narazie inseminację i zajmiemy się innymi sprawami 🙂
 
Witam się i ja, 4 dni przed @, wczoraj byłam u ginki i aż się zdziwiałam bo lekarz na NFZ nie tylko mnie zbadał ale i usg zrobił no i wyszło, że na jajnikach pojawiły się drobne pęcherzyki więc wszystko ruszyło po porodzie, yupi !!! :D, a na jednym był zapadnięty pęcherzyk jak się zapytałam czy to znaczy ze była owu to lekarka skinłęła głową ale endo jest raptem 5mm, myśliście, że cos moze zaskoczyło wreszcie czy znowu nici i czekac na @?
 
O jaaaa, skoro nie polecacie durexa to nie kupuje wcale.. a tak mnie ten smak wiśni kusił 😂

Mnie tez w swoim czasie skusił. I truskawka. Musi mi naprawdę brakować słodkiego smaku. 😀
Ale teraz przy staraniach działam na sucho, chociaż z tym śluzem też mam problem, ale się zaraziłam do lubrykantów po staraniach o drugie dziecko i teraz nie ma, że boli.😀
 
Polecam olej z wiesiołka. W życiu nie miałam tyle śluzu co po 4 dniach brania 2 tabletek [emoji1787]
To ja jestem z tych na których nie działa olej z wiesiolka. Brałam chyba przez 2 lub 3 miesiące maksymalna dawkę dzienną i nie zauważyłam poprawy. W tym cyklu mi się skończył i więcej kupować nie zamierzam [emoji846]
 
reklama
Mnie tez w swoim czasie skusił. I truskawka. Musi mi naprawdę brakować słodkiego smaku. 😀
Ale teraz przy staraniach działam na sucho, chociaż z tym śluzem też mam problem, ale się zaraziłam do lubrykantów po staraniach o drugie dziecko i teraz nie ma, że boli.😀
Ja używam żelu fertilsave 🙂 Durex może zabijać plemniki, chociaż nie ukrywam z guaraną mój ulubiony 😂
 
Do góry