reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Myślę że nikt nie da Ci jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie każda ciąża jest inna. U mnie objawy pojawiły się później. Jedynie co to w terminie @ strasznie się rozchorowałam.
Cieszę się. Ale wtedy też tak miałam i wyłapało mi biochemiczna. Ale teraz jest wyraźniejsza. Okres za 2 dni ale zaczyna mnie męczyć zgaga i zawroty głowy. Któras też tak miała? Dzisiaj z głupoty kupiłam sobie test i wyszły 2 kreski
 
reklama
Ze sliny widzę to jest. Ciekawe, nie wiem na ile moze być skuteczne. Też jestem ciekawa czy któras z dziewczyn używała
Bo na testy zwykle jednorazowe to można majątek wydać z tego co słyszałam i rozważam zakup tego właśnie .
Chodź wolała bym aby tym razem nie był potrzebny już... Eh stresuje się za każdym razem i niby mam te ból podbrzusza i zakuje jajnik czasem w ciągu dnia i mam nadzieję nawet czuję że to teraz ale więc,orem objawy ustają i znów ta myśl że napewno nic z tego... A termin @ dopiero na 4 stycznia
 
Bo na testy zwykle jednorazowe to można majątek wydać z tego co słyszałam i rozważam zakup tego właśnie .
Chodź wolała bym aby tym razem nie był potrzebny już... Eh stresuje się za każdym razem i niby mam te ból podbrzusza i zakuje jajnik czasem w ciągu dnia i mam nadzieję nawet czuję że to teraz ale więc,orem objawy ustają i znów ta myśl że napewno nic z tego... A termin @ dopiero na 4 stycznia
4.02 chyba 😊?
 
Wlansie rozkręca mi się @ więc, potrzebuje planu działania żeby nie zwariować🤷‍♀️
Jesteśmy po badaniu nasienia przede mną w najbliższym czasie hsg.
Żaden lekarz nie skierował mnie na badanie hormonów, ten nowy od razu skierowanie na hsg, zastanawia mnie dlaczego?
Większość hormonów robilam już jakiś czas temu na własną rękę, ale myślałam że jakiś lekarz mnie pokieruje też.
 
reklama
Do góry