reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Ja jestem po wizycie u endokrynologa.
Ogólnie jestem zadowolona.

Obejrzał wyniki i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Podsumowując mogę stwierdzić, że :
- wyniki moje nie są złe. TSH = 3,37 mieści się w normie, więc dobrze, ale będziemy oczywiście dążyć do tego aby było poniżej 2,5, bo skoro może być lepiej to czemu nie.
- prolaktyna przekroczona z powodu niedoczynności. Nie jest to powód do zmartwienia w szczególności że mam owu i regularne cykle. Dostałam Castagnus na 3 miesiące. Powiedział że Bromergonu mi nie przepisze przy moich wynikach bo jest za silny.
- zwiększona dawka Euthyroxu
- następna wizyta po 15 stycznia.

Teraz coś zabawnego. Pan doktor mi powiedział: "no tak, te wyniki owszem mogą być właśnie powodem Pani trudności z zajściem w ciążę". Ja na to "ale Panie doktorze ja się jeszcze nawet nie zdążyłam starać, bo mi nie było wolno, więc nawet nie wiem czy ja mam jakieś trudności!!!" doktorek się roześmiał
biggrin.gif


Postawiłam wyraźne pytanie czy w takim razie mam sie "powstrzymywać" ?
Otrzymałam odpowiedź że w żadnym wypadku mam się NIE powstrzymywać.

Reasumując, staramy się od tego cyklu bez przeszkód, mimo że szanse mogą być jeszcze zmniejszone
biggrin.gif

Dlatego dołączam się oficjalnie do "grudniowych" :)


Wkurzyłam się strasznie, bo zapomnieli w aptece internetowej mojego termometru wysłać :/
Czekam i czekam a oni go w ogóle nie nadali! Szkoda gadać. Chciałam już sobie tempke w tym cyklu mierzyć a teraz to w zasadzie bez sensu.
 
Witam was staraczki :-)
Wreszcie się tu zarejestrowałam! :) Na wstępie życzę wszystkim grudniowym z całego serducha powodzenia i dołączam do waszego grona! Będzie to już 4 miesiąc moich starań! Zobaczymy czy święta przyniosą fasolkowy prezencik!

Moja historia z leczeniem trwa już 7 lat! od zawsze miałam nieregularne cykle trwające nawet 86 dni! Boje się od dawna ze może być problem z zafasolkowaniem. Przekroczyłam próg niezliczonej ilości lekarzy. Co lekarz to diagnoza! Będąc u trzech gin w tym samym terminie każdy powiedział coś innego... Nawet na 2 lata odpuściłam sobie faszerowanie lekami i przeszłam na ziółka.

Na dzień dzisiejszy - nadal nieregularne cykle. I ostatnia diagnoza endo - policystyczne jajniki.
Jadę na kolejnych hormonach i działam :)
Jak to mój endo powiedział - wrzucić na luz i się kochać! ;) Nie kazał robić testów owu ani tempki mierzyć - bo ja z natury stresowa kobitka jedynie bardziej będę się tym zamartwiać, a jak stwierdził - kobieta sama poprzez działanie psychiki jest w stanie zahamować sobie owu!!
Więc robię co mogę! i trzymam za was kciuki :-)
 
reklama
Hey :-)

Basik - tempka ładnie w górę więc wygląda jakby zastrzyki działały, dziwne że te testy owu nie wyszły :confused:

marcia - no ja chetnei takie niusy zbieram bo dają mi jeszcze nadzieje, ale widze że się nie udało no i teraz znowu mam myslenie czy to przez to że byłaś chora i brałaś leki :blink:

buterffly - u mnei pizga jak w Kieleckiem, jeszcze jak wychodzilam z formy to zapomnialam sweter pod płaszcz założyć i myślałam że zamarzne po drodze do auta :crazy:

Anulka - dobrze że wizyta udana, w takim razie oficjalnie trzymam kciuki za staranka &&&&&&&&&&&&
 
Do góry