Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
masakra dzisiaj... nie byłam nawet w stanie pokroic piersi z kurczaka bo odrazu leciałam do kibla... Skończyło się na ryżu z jabłkami. Okropny dzisiaj dzień.jak to mój gin powiedział - kobieta zmienną jest a jajniki jeszcze bardziej![]()

Gin powiedział, że nie ma co mnie dalej męczyć narazie jeśli nie wiemy jak to wygląda u Niego. Także jeśli w tym cyklu okaże się, że się nie udało to mamy zrobić badanie i z wynikami przyjść w moim 13-14dc to zrobi mi też monitoring :-). Także dalej będziemy podglądać na pęcherzyki, żeby sprawdzić czy są, czy rosną i czy pękają i kiedy. Przerywamy natomiast Duphaston od następnego cyklu aby sprawdzić jak to wygląda naturalnie po stymulowaniu. Jak już będziemy wszystko wiedzieć to dostanę skierowanie na badania hormonów i innych i będziemy działać dalej
.
mam brać po okresie, podobno nie przeszkodzi w starankach