reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Jeśli się okaże, że wcześniej zaszłam to chyba oszaleję ze szczęścia:) Jeśli nie to czeka mnie wizyta i to stresująca bo będę mieć czarne scenariusze w głowie
 
Czesc Dziewczyny:-)chcialabym sie do Was przylaczyc i moze usyszec pare slow otuchy. Obecnie jestem 22dc. Przytulanko bylo w 13dc, 15dc(bylam wtedy u lekarza i mowil,ze 1pecherzyc jest na granicy pekniecia, a 2 niestety sie wchlonal) i 16dc. Miedzy 18-20dc mialam lekkie plamienia (brazowawe na poczatku, a potem lekko rozowawe-wystarczala wkladka), a od 21 zaczal pobolewac mnie krzyz, lekko "ciagna" mnie jajniki i od str wezlow chlonnych przy dotknieciu bola mnie piersi. Teoretycznie podejrzewalabym u siebie ciaze, ale z praktycznego pkt widzenia niepokoja mnie te plamienia, gdyz ogolnie mam problemu z owu:sad:2 cykle temu bralam bromergon, potem clostilbegyt no i po nim monitoring i staranka. trudno mi stwierdzic kiedy powinnam miec@ bo ostatnio dostalam po 23 dniach, wczesniej po 25, a z reguly mialam 26-28dniowe cykle, wiec nawet nie wiem kiedy powinnam zrobic tescik. Jak myslicie?
 
No wlasnie plamien nie mam, skonczyly sie w wigilie (zastanawiam sie czy moze to czasem nie bylo plamienie implantacyjne). Kurcze..tak bardzo nie chcialabym I kreski zobaczuc:sad:
 
reklama
Na implantacyjne to chyba za szybko. Bo od owulki mija tydzien zanim sie zagniezdzi Jesli owu mialas 15stego a plamienia 18-20 to za szybko. Ale mimo wszystko ciaza moze byc bo jajeczko nie jest jeszcze w macicy
 
Do góry