reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

lorelain ja tam już przestaje w prezent od gwiazdki wierzyć bo choć jeszcze nie ma śladów @ to brzuch zaczyna boleć coraz bardziej :-(
 
reklama
lorelain moja gin kazala mi brac wapno z magnezem na zmiane jednego dnia wapno drugiego magnez bo biore witamine d3 co "sciaga" wapno z organizmu ale dzieki za rade
nula ja korzystam z ovufriend i tam komputet sam analizuje twoj cykl musisz tylko wpisac twoja temperature i objawy
kasiaczek przykro mi ale jeszcze styczen przed nami
koriande rowniez mi przykro i na styczen coraz nas wiecej
gosia gratuluje bety i wspolczuje chorujacych

drugi dzien zakupow uznaje za udany, kupilam buty na sylwestra i troche pierdul takze ok
 
Ja właśnie zrobiłam sobie pyszną kawkę, czekam na mężusia bo pojechał do swoich rodziców. Mam ochotę się dzisiaj wybrać do znajomych. :tak: No tak jest nas coraz więcej na styczeń, :-)


marcia - to chociaż tyle że zakupy udane, mi by też pasowało się wybrać ale na chwile obecną nie mam czasu. Pewnie dopiero jak wrócę do Krakowa.
 
marcia dzięki za informacje :) zacznę od nowego cyklu. Na razie czekam na @ :( może jednak nie przyjdzie bo brzuch trochę przestał boleć...
 
hej, mnie też czeka styczeń, co prawda, testy owu były pozytywne, przylulanko było, @ nie ma ale najprawdopodobniej wszystko zepsuły plamienia w 22 dc :/
 
Pauluś :happy: zgadza się :elvis: mam 21 lat
To młodzinka jesteś:) Ja 23 lata i mam trzyletniego syna chyba nienajgorzej wychowanego:) Dziś są jego urodziny i piekliśmy urodzinowe babeczki, tort już był u moich rodziców:) Sam ozdabiał te babki pisakami lukrowymi:)
butterfly - no to ja w takim wieku tez się chajtnełam i byłam w ciąży :) ... Mati wyrósł na ludzi :-D
Ja mając 20 lat:) No i nie jest źle:)

Kurcze dziewczyny w domu mam szpital. Wszyscy chorzy! I Ja niestety też. Majeczka miała w nocy powyżej 39 st. Ja ledwo zipie. I najgorsze ze nie moge sie nafaszerowac lekami...
Zdrówka dla Was:)

Witajcie dziewczynki!

Ja w domku na świetach a tam u rodziców nie ma internetu o teraz was nadrabiam :)

Niestety w drugi dzień świąt przyszła @.. :(:(:(
Zatem czekamy na następny cykl i uda się zobaczysz:)

Witam Was dziewczynki, no my dzisiaj wróciliśmy do Zakopanego. Ale co się tu dzieje, to jakaś masakra:szok: tyle ludzie, że najlepiej siedzieć w domu, a jak nie to wyjechać załatwiać swoje sprawy o 7 rano. Później nie ma sensu, bo korki:tak:
Niestety już mam dość, ledwo przyjechałam zdążyłam się pokłócić z mamą.

butterfly - mam nadzieje że przytulanki będą owocne, my wczoraj też się przytulaliśmy:tak: mam nadzieje że coś z tego wyjdzie.

marcia - widzę że masz maraton po galeriach, terach to chyba są tłumy ludzi:-D

Kasiaczek - strasznie mi przykro, ale razem będziemy testować w styczniu:tak:
Ja będę testować 15, wtedy powinna pojawić się @9jeśli licząc te moje plamienia za @:) Przytulania są co chwilę więc może się uda:)

oj do mnie chyba też powoli przychodzi :-( coś mnie brzuch zaczyna pobolewać
Mnie podoblewa ale po tych plamieniach już sama nie wiemco to oznacza...

Test zrobiłam, niestety jedna kreska:wściekła/y: Czyli wcześniej nie zaszłam:-(

Wierzę, że za miesiąc będą już dwie:)


Chcecie babeczkę urodzinową mojego syna hihih;-)?
 
Lore od 4 miesięcy sobie to powtarzam, zwłaszcza jak mam 45 dc i @ nadal nie ma... ale jakoś nigdy się nie sprawdziło :/

Pauluś czekam na babeczkę bo strasznie mam ochotę na coś słodkiego :)
 
reklama
Do góry