• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Mel nawet gdybym chciała ( a jeszcze mnie nie pogięło) to i tak bym nie miała jak. Miszkanko 37 matrów, zero balkonu, zero ogródka, suszarnia maleńka bez wentylacji na 3 mieszkania ;) chyba bym musiała zainwestować w suszarkę bębnową albo wieszać sobie na glowie ;)

Natka dobre wieści :))

Anuszka działajcie :)
 
Nie wiem właśnie jak z tym działaniem mel, bo różnie mówią- jedni zalecają działać a inni poczekać do następnego cyklu bo to jednak promieniowanie. I sama już nie wiem co zrobić...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry