reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Hey,

jejku jak mnie dawno nie było....
Dni mi strasznie uciekają, na nic czasu nie mam....
Jednak dzisiaj postanowiłam się wziąć za siebie ;)
Musze ogarnąć i BB i samą siebie ;)

Buziaczki dla Was :)
 
Podczytywałam co piszecie, ale jakoś nie pisałam...

U nas dni mijają, nawet nie wiem kiedy...
Ja się zapuściłam, ale w tym tygodniu stwierdziłam, że dość - biorę się za siebie...
Mam 10kg, które muszę się pozbyć...
Aleksander rośnie jak na drożdżach, teraz wprowadzamy stałe posiłki...
Kolki minęły :) Na szczęście ;)

Natka, miałam pogratulować magistra.... no i zapomniałam...
Ostatnio mam jakieś luki w pamięci...
Gratuluję więc teraz :)
Cieszę się, że @ przyszła, organizm wraca do siebie...


Kobietki, jak tam wakacje już macie zaplanowane?
Mój szanowny małżonek zaczyna urlop za tydzień i tak myślę, by chociaż nad nasze polskie Morze pojechać...
 
Czas leci, Moniqaa - mały ma już 4 miesiące. Szok, kiedy to przeleciało :tak:
Dziękuję za gratulacje :-)
Co do wakacji, to my już po. Mój mąż i tak nie mógłby wziąć urlopu w lipcu i sierpniu, więc musiał wybrać czerwiec lub wrzesień. No więc zdecydowaliśmy się na czerwiec.

anuszka jak tam? jeszcze tylko parę dni do urlopu Ci zostało!
 
Czesc Dziewczyny!
Jak wakacje mijaja? Wszystko w porzadku?

Moje wakacje juz sie niestety koncza bo 1 wrzesnia zaczynam prace! To jest dopiero ciekawy temat na bloga! Praca od 7 30 do 16 48, dress code (w zyciu nie musialam przestrzegac zadnego dress code, nawet jeansow nie mozna nosic!), 15 dni urlopu w pierwszym roku, po roku bede miala 18...no normalnie kolchoz pracy! No nic, wiem, ze w cv bedzie to dobrze wygladac wiec glupota byloby nie brac tego co daja.
W temacie staran cisza, infolic wydluzyl mi faze lutealna do 12 dni wiec powiedzmy, ze jest maly sukces. W tym cyklu mamy gosci wiec nic sie nie dzialo :(
Pozdrowienia!
 
Cześć Kochane :)
Jak dawno tu nikt nie pisała, musiałam nieźle się naszukać tego wątku...
Co tam u Was Kobietki? :-)

Jeśli chodzi o nas to Młody rośnie jak szalony... Ma dwie dolne jedynki ;)
Wspina się wszędzie gdzie się da i próbuje już chodzić....


Poza tym niedługo święta i z tej okazji chciałam Wam wszystkim życzyć:
spokojnych i radosnych świąt !
 
Cześć,

Tak mnie dziś coś tchnęło i weszłam na swój profil i mi się pokazało że się tu odezwałaś Moniqaa :-) telepatia jakaś chyba heh ;-)
Mały już 9 miesięcy? Szok jak ten czas leci.. pewnie ani się obejrzysz a już zacznie biegać i wszędzie będzie go pełno :tak:

U nas trochę zmian. Dość nieśmiało, ale mogę powiedzieć że jestem w ciąży... to dopiero początek, więc wszystko się może jeszcze zdarzyć, ale mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze:tak: staram się być dobrej myśli :-)

Również z okazji świąt życzę Wam wzystkim spokoju, radości i zdrowia! Niech te święta będą wspaniałym czasem spędzonym z najbliższymi :-)
 
Natuś nieśmiało ale z zacisniętymi kciukami : gratulacje.

Tak, tan czas leci. Leo w sobotę kończy 11 miesięcy. Rozrabiaka, raczkuje wszędzie, włazi sam na łózka, przy meblach chodzi na nóżkach, ma 16 ząbków !!! tak 16 , jak ja to przezyłam to moje. A ja do pracy, z pracy, przedszkole, dom, znów praca i tak wkoło.
Zrobiłam sobie dodatkowe 2 dni wolnego bo mi zostało nie wykorzystana opieka nad zdrowym dzieckiem to mam do świat wolne, huraaaa ! Wiec troszke odpocznę.
A to Galileo
DSC00221.jpg
 

Załączniki

  • DSC00221.jpg
    DSC00221.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 50
reklama
to i zajrzałam :tak:

Natuś- gratuluję, trzymam mocno kciuki żeby tym razem wszystko było okej i żebyś miała cudowne wakacyjne maleństwo!

Czas pędzi, dzieciaczki rosną, śliczny Leoś!
mój też kończy 11 miesięcy za tydzień, nie wiem kiedy to zleciało, słodziak nieziemski, tyle radości i miłości wniosło to dziecko do naszego zycia nie jestem w stanie opisać.
Za rok może postaramy się o kolejne...ale to jeszcze nic pewnego;-)

wesołych świąt wam życzę!!!

a na koniec ja i moje słoneczko :
P1010185.JPG
 

Załączniki

  • P1010185.JPG
    P1010185.JPG
    51 KB · Wyświetleń: 64
Do góry