reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Hej dziewczyny :happy: Jak fajnie,że nadal się tu udzielacie..Nie wiem czy mnie będziecie pamiętać, po jakimś czasie odpuściłam staranka i co? No i mam wyczekanego drugiego skarba. :blink: Poczytam za chwilkę co tam u was, jak się potoczyło itp...Super grupa z Wami była. Teraz chciałam popisać na staraczkach 2016,ale już wcześniej miałam 2 podejścia i jakoś..tak...nie to samo. :dry: Może spróbuję raz jeszcze. Bo coś mnie korci trzeci dzieciaczek. :-D Wiem,wiem,zwariowałam. :no:
Akuku teraz zobaczyłam... gratuluję małej księżniczki. ;) 2 miesiące różnicy między nią,a moim wystaranym synkiem.
 
reklama
Karotka - coś tam pamiętam jak przez mgłę hihi , gratuluję wystaranego drugiego szkraba, :) - to co jeszcze trzecie korci mówisz hihi , zdecydowana jesteś czy dalej myślisz ;) ?

Akuku - no młody podrósł a mnie znów dopada instynkt hyhy, i myślę ;) , a jak tam mala Ala ;) ?
 
Karotka no to super gratuluje :)
Jesli ktos tu zwariowal to ja ;) ale ciesze sie ze chcielismy sprobowac czwarty raz. Jest nasza wymarzona ksiezniczka :)

Miciurka Ala super. Mala smieszka kochana.. zabkuje i wtedy cierpi pp nocach ale przetrwamy i to.. jeden zabek juz jest.
Od wczoraj podnosi sie do raczkowania. Ja sie musze przed nia chowac bo hak tylko nnie widzi czy slyszy to placz przez smiwch i obraca sie by zlapac kobtakt wzrokowy. Jest przekochana.
 
Akuku - a jak tam chłopaki ze nowa dzidzia - widziałam sesje zdjęciowa mega super wyszło ! Słodziaki takie masz w domu ze szok! - ja miałam wczoraj wolne bo mały padł jak mucha juz o 16 poszedł spać na noc bo bardzo wcześnie wstal bo juz o 4, strasznie dużo nadaje i gada raz z sensem raz bez hah.
 
Miciurka Alex ma juz 7, 5 i jak na swoj wiek jest bardzo dojrzaly.. uwielbia nosic Alicje, bawić sie z nia. Czyta po polsku i angielsku uczy sie bardzo dobrze.. problemy man tylko z jego humorkami czasem.. na Alicje zareagowal lepiehj niz myskalam bo chcial brata :p ale kocha ja bardzo i dba o nia.

Viki maly cigofago :p rowniez kocha Alicje bardzo non stop by ja calowal :) (Alex z tych co nie lubia dawac i dostawać buziakow) zwraza sie do niej moja kochana dziewczyneczka itd :)
Viki z tych co sie stroja przed lustrem. Zna wszystkie literki i zaczyna laczyc ale idzie z nin trudniej niz z Alexen bo woli zgadywac :p

Emilek nie okazuje zazdrosci o Ale.. tzn przychodzi kiedy bawie sie z Ala albo mowie do niej pieszczotliwie i wtedy bawie sie z obojgiem. Nie byl nigdy od nirj odganiany wiec nie czuje sie odtracony ;) czesto sie do niej tuli daje buziaki caluje stopki ;)
Mowi coraz wiecej. Ostatnio wola Ala pats (Ala patrz)

Alex duzy juz na tyle ze ja rani moge odespac z Ala a Alex zabiera Emilka i sie bawia i ogladaja bajki.. oczywiscie jesli nie spi. Ja mam dom dostosoeany do dzieci, kuchnia ma bramkr wiec Emil nie wejdzie.. chemia pochowana.. wszystko co niebezpieczne wysoko.korzystam z tego przywileju jak Ala zabkuje i np m w prazy a szkoly nie ma. Rzadko sie zdarza ale jednak.
 
Miciurka no właśnie zdecydowana nie jestem...Tak pośrodku.bo w sumie trójka to jednak nie dwójka. :hmm: A teraz dowcip miesiąca: spóźnia mi się @. Jestem zbyt przerażona ,żeby robić test. :errr: Tragedia...
Akuku podziwiam za czwóreczkę . Jak w ogóle sobie dajesz radę? Tzn. chodzi mi o to, czy ci bardzo ciężko,czy masz jakąś pomoc. Bo ja zawsze myślałam,że matki trójki i więcej dzieci nie mają na nic czasu i są wiecznie zabiegane. :no2: Ale poznałam jedną babeczkę z 6 dzieci i śmiała się,że tak naprawdę czy 3,czy 6, to już jej różnicę przestało robić. :-D:-D
A jeszcze jedno mnie męczy... Z córką ćwiczymy czytanie teraz, takie krótkie teksty ze szkoły itp. I ja strasznie niecierpliwa jestem, zdarza się,że podnoszę głos na nią,bo zaczyna się śmiać,wymyśla zamiast czytać. Gwoli ścisłości: mieszkamy w Niemczech i oczywiście czytamy po niemiecku. Chciałabym jej to na spokojnie tłumaczyć,ale po prostu mnie po 10 minutach trafia jak widzę,że ona sobie robi jaja albo zgaduje...;/ Jakieś rady?? PLEASE.:confused:
 
Miciurka tez mieszkam w Niemczech ale z synem problemu nie mam super czyta i naprawde plynnie w polskim i niemieckim. U nas tez jest system Antolin i u mnie fajnie sie sprawdza ze wzgledu na to ze jemu zalezy jak najwiecej punktow zebrac za dobre odpowiedzi z danej książki :)

Ja was podziwiam bo ja zamknelam swoj warsztat na Amen !!! Żadnych dzieci więcej ;)
 
Karotka - testuj to i tak Cię nie ominie ;) hihi , a może być tak że ze stresu się spóźnia ;), no staraj się chyba do córki poważnie gadać ze teraz nie czas na wyglupy, nie wiem co Ci poradzić mój mały dopiero 3 latka będzie miał w tym roku wiec nam do szkoły daleko ;)

Kamilka masz synka i córkę o ile dobrze pamiętam to już spełniona może jakbyś miała dzieci jednej płci to by cię korciło spróbować ;) - kto wie :) .
 
Miciurka no właśnie zdecydowana nie jestem...Tak pośrodku.bo w sumie trójka to jednak nie dwójka. :hmm: A teraz dowcip miesiąca: spóźnia mi się @. Jestem zbyt przerażona ,żeby robić test. :errr: Tragedia...
Akuku podziwiam za czwóreczkę . Jak w ogóle sobie dajesz radę? Tzn. chodzi mi o to, czy ci bardzo ciężko,czy masz jakąś pomoc. Bo ja zawsze myślałam,że matki trójki i więcej dzieci nie mają na nic czasu i są wiecznie zabiegane. :no2: Ale poznałam jedną babeczkę z 6 dzieci i śmiała się,że tak naprawdę czy 3,czy 6, to już jej różnicę przestało robić. :-D:-D
A jeszcze jedno mnie męczy... Z córką ćwiczymy czytanie teraz, takie krótkie teksty ze szkoły itp. I ja strasznie niecierpliwa jestem, zdarza się,że podnoszę głos na nią,bo zaczyna się śmiać,wymyśla zamiast czytać. Gwoli ścisłości: mieszkamy w Niemczech i oczywiście czytamy po niemiecku. Chciałabym jej to na spokojnie tłumaczyć,ale po prostu mnie po 10 minutach trafia jak widzę,że ona sobie robi jaja albo zgaduje...;/ Jakieś rady?? PLEASE.:confused:

Karotka zapraszam Cię na wątek Będę mamą 2016 ;)
 
reklama
Karotka ;) radze sobie . Sa dni ze jest ciezko.. np przy chorobach.. asa dni ze mi sie nic nie chce.. sa dni ze robie bardza duzo.. w innych malo haha albo ja mysle ze malo.
Ogolnie mam m ale to normalne..innej pomocy nie mam.

Co do czytania to nic na sile..moj Viki robi identycznie . Patrzy na obrazki i zgaduje.. i tez mnie czasem syrzela .. tynbardziej ze Alex uczy sie z checia a Viki to maly leser ;p
Moze sprobuj jakis nagrod ? Np jesli poczyta cos tam to naklejke.. 5 naklejek -kino albo cos.
 
Do góry