reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Akuku- no ja Cię podziwiam bo jednak gromadka dzieci to mega wycisk w dniu ze tak powiem - trzeba robić robić - nie posiedzisz- bo a mamo jeść a mamo pic a mam on bije itp hihi, ja pamiętam jak mama moja wychodziła z siebie a było nad tylko dwie ale non stop się prałyśmy hahahha :). A masz czas jeszcze na robienie tortów czy narazie masz przerwę ? Dobrze chociaż ze mąż jest i pomaga ! :) -
 
reklama
Miciurka tortów nie robie. No cos Ty.. jak robilam to po nocach teraz nie dalabym rady.. Alicja zabkuje i ciagle cos.
 
Miciur-ka ogromne gratulacje,kochana :* Życzę spokojnej ciąży i jak najmniej nerwów oraz stresu :blink::blink:
Właśnie dziewczynki,co tam słychać? Mnie jakoś dzisiaj wzięło na wspominki i wertuję nasz wątek od początku,a to będzie już prawie 4 latka :wink:
 
Karotka00- dziękuję :) ! Co tam słychać u Ciebie ? No już trochę lat minęło synu juz 3 lata wiec czas leci - ale chyba czas dla niego na rodzeństwo wiec dobrze ze będzie prędzej a nie później ;) . Trochę mam stracha z dwójką dzieci sama w domu dostane świra no ale ... narazie się nastawiam ze jakoś to będzie :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno dasz radę. Ja też zaczynałam staranka jak córka miałą 3 latka,no ale wyszło jak wyszło i jest większa różnica wieku. Ale to ma też sporo plusów. :-p
U mnie ok, leci dzień za dniem, dzieciaki się uwielbiają,chociaż wiadomo,synuś jeszcze malutki,ale siostrę uwielbia,a ona najchętniej nosiłaby go na rękach cały dzień. Ale za ciężki,na szczęście.:biggrin2:
Jak się czujesz? Mdłości, zawroty głowy czy szczęśliwie cię to ominęło?
 
Karotka- a ile.ma twój synuś bo ja nie pamiętam :) , tylko właśnie kojarzę ze zaczynalas starania jak mała miała 3 latka , u mnie wyjdzie różnica wieku 3,5 roku - niestety ja nie byłam ta szczęściarą co mdłości ominęły haha, ledwie coś jem, dziś o dziwo pierwszy taki dzień co w miarę coś tam zjadłam bo i śniadanie i obiad, tylko słodkie toleruje, ale nie mogę przecież bo skończę z wagą na plus 60 kg na końcu ciąży ;). Generalnie mam wszystko inaczej w tej ciąży jak w poprzedniej - dalej w Niemczech mieszkacie ? Ja dalej w Irlandii siedzę ale tak mi się juz nie chce - nie wiem chciałabym gdzieś bliżej Polski z możliwością szybkiego (wmiare )dojazdu autem ,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Syn ma 13 miesięcy. Miałam dużo szczęścia,bo jako noworodek i niemowlak był/jest tak samo grzeczny i spokojny jak siostra. Drugą ciążę też miałam praktycznie bez żadnych dolegliwości,ale to naprawdę chyba ogromny fart.
No my dalej w Niemczech, raczej do Polski się nie wybieramy w celach powrotu,co najwyżej na urlop. Nie powiem,też nieraz mam ochotę wrócić,ale wiem,że zaraz bym sobie przypomniała dlaczego wyjechałam...
Znam to parcie na słodkie,oj znam. Ale z tego co wiem, to w pierwszym trymestrze często dziewczyny mało jedzą,bo właśnie brak apetytu,mdłości. Niektóre nawet chudną. :blink::blink: Najważniejsze,że wszystko ok.
Mdłości w końcu przejdą.
Irlandia już powoduje depresję,co? No niestety,mnie też nieraz dopada ta depresja emigracyjna,ale co zrobić. :realmad:
 
Do góry