reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
Tili- jestem z Tobai trzymam kciuki kochana. :*


Pozdrawiam Was wszystkie. Nie nadrabiam nawet wszystkiego bo mam jakiegoś doła przedterminowego ( Przed @). Już wiem to podświadomie ,że jak zawsze nic z tego. Ehhhh
 
jestescie kochane :* sytuacja na froncie do dupy, mecze sie, skurcze cala noc a nic sie noe dzieje, czekam na kolejne badanie ktg i obchod, glowa mi peka, nic nie spalam, nie wiem co sie dzieje
 
oj tili Ty się namęczysz , no nic pewnie masz tym razem takie uroki tej ciąży, ale już na finiszu jesteś.
Emalia hej, nie smutaj się, chociaż rozumiem Cie w 100 procentach i gdzie tu sprawiedliwość, moja patologiczna sasiadka z 5 w ciąży :szok:biedne dziecko.
Mnie brzuch od wczoraj pobolewa, zatoki zarabane, a gin nie chce dac antybiotyku, laryngolog spycha do ginekologa, a ja się mecze od 1,5 miecha , domowymi sposobami się lecze i dupa jest coraz gorzej, oczy mi zaraz wypadną, ale tak ci lekarze się asekurują niestety. Matyske zostawiłam w domu ,bo tez od miesiąca ma zielony katar i zapalenie spojówek od kataru doszly, woec przynajmniej jej wlaczylam antybiotyk i przelecze ja, masakra w tym przedszkolu, wkur.wiona jestem na nmaxa na tych pierd.olonych rodzicow, którzy chore dziecka posylaja do przedszkola, rano dadza nurofen i zakropia nos żeby był drożny, a potem robta co chceta, wiec Karola siedz w domu jak najdalej od tych wszystkich zarazkow i bakterii.
 
Tili- daj znać co dalej a teraz się trzymaj!!!
Emalia- dzielna z Ciebie kobieta i Ty zajdziesz i donosisz ciążę szczęśliwie!
Kasoku - współczuję bolu zatok. Wczoraj mnie taki ból głowy chwycił, że myślałam że zwariuję. Apap nie pomógł za to sprzeczka z m owszem :sorry:
Micurka- nadal paskud mieszka?
 
Anabeloo rozmawialam z tilli biedna meczy sie ze skurczami..mowi ze nie chodzi po scianach ale funkcjonowac normalnie nie moze. Ma jakie 2 cm rozwarcia ale slabo postepuje.. mowi ze jak do jutra sie nic nie zmieni to do dom ja wypuszcza.
Na usg wyszlo ze mala lezy w poprzek stad rozwarcie nie postepuje ..a ona biedna sie meczy.
 
Czesc dziewczynki ;)

Limonka - ogromne gratulacje! Czekam teraz na zdjęcie maluszka! ;)

Miciurka - właśnie ostatnio myślałam, co u Ciebie. Współczuję strasznie sytuacji z Tomkiem :/ straszne, ze po tylu latach i to jeszcze w momencie, kiedy nosilas pod sercem wyczekane dzieciątko tak Cię potraktował :( A Maxymek jest sliczny! ;) u mnie - jak to przy małym dziecku - do niedawna były okropne kolki, teraz w sumie już odpuściły, za to teraz okazało się, ze ma alergię. Ja prawie nic nie jem (bo karmie i piersią i mm), młoda pluje mlekiem, które przepisala lekarka - mam nadzieję, ze to przejściowe :p ale poza tym jest cudowna, kochana i ciągle mnie zaskakuje nowymi umiejętnościami ;) my chrzcimy za 2 tygodnie ;)

Tili - trzymam kciuki, żeby malutka się zdecydowała czy już wychodzi czy posiedzi jeszcze w brzuszku ;)
 
reklama
Do góry