reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

1492973606-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wow akuku naprawdę ślicznie wyglądasz! :) super że znalazłaś czas dla siebie, zwłaszcza przy tylu obowiązkach i jeszcze praca i torty! A szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieciaki :) gratuluję sukcesu w zrzucaniu wagi i samozaparcia bo to wcale nie takie proste :)
Śliczne te Wasze dzieciaczki! I Ala jakie ma super długie włoski! Naszej Julce to dopiero w końcu powoli zaczynają rosnąć hehe ;)
Buziaki dla Was :)
 
Hej.

Natka gratulacje synka w drodze
Jeśli chodzi o serduszko to lepiej mieć rękę na pulsie. U nas też było ok. A potem jedno drugie trzecie badanie. I wadę serca mamy u obu. O ile u Hani się poprawiA to u Laury po za zamkniętym Bottalem nic się nie zmieniło. Ubytki są Ciesn aorty nadal zwezona na granicy normy. I Aorta posiada lekką dysplazje. Ale nie ma konieczności ingerencji chirurgicznej.tylko kontroli.

Dziewczyny chętnie jedzą wszystko. Tylko nadal mamy alergię na białko ale powoli zaczynam małe ilości podawać.
Przechodzimy zapalenie oskrzeli także nocki kiepskie ostatnio


Akuku pięknie Wyglądasz!
 
Akuku widziałam właśnie na fb tą fotkę :) normalnie naprawdę jaka Mama taka Córcia :)

Patuska pewnie że lepiej skontrolować wszystko, właśnie w środę jedziemy na echo do kardiologa prenatalnego i zobaczymy co on powie. U nas jest niby większe ryzyko przez wady serca w rodzinie (m.in. mój brat ma) a to ponoć lubi być dziedziczne. No ale zobaczymy co po wizycie. Julka też po urodzeniu była pod kontrolą kardiologa bo miała szmery na sercu.
Dobrze że u Was tylko kontrole wystarczą z serduszkami, miejmy nadzieję że wady nie będą się pogłębiać tylko wręcz przeciwnie. Zdrówka dla Was, obyście szybko wyszli z zapalenia!
A powiedz proszę, robiliście badania że macie stwierdzoną tą alergię? Czy tylko na podstawie objawów? My walczymy już dłuższy czas z wysypką, jesteśmy pod kontrolą dermatologa ale na razie wszystko tylko na krótko pomaga. Na testy skórne jest za wcześnie bo nie wyjdą u tak małego dziecka, ale robiliśmy z krwi na białko mleka i wyszło ujemne. Teraz prawdopodobnie zrobimy cały panel pokarmowy bo nawet jak w kółko jemy to samo, niby same "bezpieczne" produkty to i tak wysypka się pojawia.
 
Akuku- sliczne zdjecia. Super rodzinka. Podziwiam ze wroas do pracy i znajdujesz na wszystko czas.

Natka, ty juz urodzilas?

A nas zycue zaskocYlo i chyba bedzie 3 dzidzius :) koniec wrzesnia ide dopiero do lekarza. Poki co na testach druga mocna krecha.
 
Natka, teraz suwacEk widze. Gratuluje synka! Piekne imie. Jak dajesz sobie rade z dwojka z tak mala roznica wieku? Bo ja jestem troche przerazona jak to bedzie....
 
Tysia łoooo... Super:) gratulacje:) niech maleństwo zdrowo rośnie:) Na kiedy termin? Jaka będzie różnica między dzieciaczkami?
Tak ten czas szybko leci... Marcel poszedł do przedszkola i oswajam się z cisza i spokojem w domu:) oczywiście pierwsze co to przynieśli mi jakieś zarazki z przedszkola i chłopcy zdrowi no a matkę rozłożyło...
 
reklama
Hej dziewczyny :)
@tysia123 ale to życie potrafi zaskoczyć! Gratuluję i życzę spokojnej ciąży :) fajnie tak trójka dzieci, my z mężem zawsze o tym marzyliśmy :)
Ja urodziłam w sierpniu, mały ma już miesiąc tak jak widać na suwaczku :) co prawda oczywiście nie obyło się bez niespodzianek w ostatnich dniach ciąży ale koniec końców wszystko na szczęście szczęśliwie się skończyło :) a jak sobie daję radę? przyznać muszę że są chwile że jest ciężko. Ale generalnie to jest chyba tak, że człowiek potrafi się chyba jakoś inaczej zorganizować i mam teraz więcej czasu "wolnego" niż jak mieliśmy tylko Julcię :) ale też od paru dni Julka chodzi do żłobka więc do południa parę godzin jestem sama z Jasiem. Choć chodzi w kratkę bo podobnie jak Paulinka pisze- pierwsze co to po trzech dniach choróbsko i tydzień w domu, teraz chodziła parę dni i dziś znowu musiałam ją wcześniej odebrać bo gorączkę ma. Ale wszystko jest do ogarnięcia :) spokojnie, dasz sobie ze wszystkim radę :)

@paulinka88 zdrówka w takim razie! to prawda że jakoś tak inaczej w domu i cicho jak nagle dziecko do przedszkola idzie :) a jak tam w ogóle mały-podoba mu się w przedszkolu? Chętnie chodzi? Teraz pewnie dużo czasu wolnego masz jak część dnia bez dzieci siedzisz :) a o trzecim nie myślicie? ;) czy lekarz nadal raczej odradzałby kolejną ciążę?
 
Do góry